Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа оголосив про свій візит до Дубліна й поблагословив ікону Пресвятої Родини
18:52 Середа 0 338
21-03-2018, 18:52

Папа оголосив про свій візит до Дубліна й поблагословив ікону Пресвятої Родини

«З нагоди наступної Всесвітньої зустрічі сімей маю намір здійснити подорож до Дубліна з 25 до 26 серпня цього року. Уже тепер складаю подяку владі, єпископові Дубліна й усім, хто докладає зусиль до підготовки цієї подорожі. Дякую!» – таку звістку Папа Франциск оголосив наприкінці загальної аудієнції, що відбулася у Ватикані 21 березня 2018 р.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Під час аудієнції Його Святість поблагословив символ Всесвітньої зустрічі сімей  ікону Пресвятої Родини, яку представили дві ірландські родини.

Сім’ї Тобін і Башел прибули до Ватикану в складі делегації, до якої увійшли голова організаційного комітету Всесвітньої зустрічі сімей архієпископ Діармунд Мартін, генеральний секретар комітету отець Тім Барлет та іконописець Міхай Куку.

Бренда та Браян Тобін з графства Кілдер на сході Ірландії прибули на зустріч із Папою зі своїми двома дітьми Еммою (20 років) і Каталом (13 років) і з бабусею Маурін Тобін. Мері і Майкл Башел, які нині мешкають у Римі, також були зі своїми дітьми Олівією (7 років) і Моллі (5 років).

Після того, як архієпископ Діармунд Мартін поблагословив ікону-символ Всесвітньої зустрічі сімей у серпні минулого року, вона подорожувала різними парафіями Ірландії, щоби допомогти вірним приготувалися до цієї події.

На прохання організаторів Всесвітнього дня сімей, ікону написав іконограф Міхай Куку, який походить із Румунії. Йому допомагали сестри редемптористки з монастиря святого Альфонса в Дубліні.

Ікона має форму триптиха і складається основної частини і так званих «дверей». На зовнішніх бокових частинах зображені архангели Михаїл і Гавриїл, а на центральній  Пресвята Родина: Богородиця, святий Йосиф та Ісус Христос. На бічних частинах зображені дві євангельські події: воскресіння дочки Яїра та чудо під час весілля в Кані Галилейській.

В основі ікони напис «Amoris Letitia» («Радість любові»)  це назва постсинодального Апостольського напоумлення Папи Франциска, яке має стати джерелом натхнення для наступної Всесвітньої зустрічі молоді в Дубліні 2018 року.

За темою:
У вересні Папа відвідає Литву, Латвію й Естонію
Папа Франциск відвідає осередок Екуменічної Ради Церков
Папа відвідає італійські спільноти Номадельфії й Фоколярів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий