Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Співчуття Папи Франциска з приводу смерті кардинала Кейта О’Браєна
16:25 Вівторок 0 81
20-03-2018, 16:25

Співчуття Папи Франциска з приводу смерті кардинала Кейта О’Браєна

Із приводу смерті кардинала Кейта О’Браєна, архієпископа-емерита Едінбурґу (Шотландія), що відійшов по вічну нагороду в понеділок, 19 березня 2018 року.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Папа Франциск висловив співчуття наступникові кардинала, родині та всім, хто оплакує покійного, віддаючи його душу в руки милосердної любові Бога, нашого небесного Отця.

Кардинал О’Браєн отримав священницьке свячення 1965 року, а 1985 року став єпископом. Він був головою Єпископської Конференції Шотландії. 2003 року Папа Йоан Павло II увів його до Колегії Кардиналів.

Із відходом у вічіость кардинала Кейта О’Браєна Колегія Кардиналів складається з 214 членів, 117 із них виборці.

За темою:
Упокоївся в Бозі кардинал Веласіо Де Паоліс
Відійшов до вічності кардинал Карло Каффарра
Співчуття Папи Франциска з приводу упокоєння кардинала Майснера

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:17 Середа 0 76 22 квітня у Ватикані Папа Франциск уділить свячення 16 дияконам У неділю 22 квітня 2018 року, коли Церква відзначатиме 55-й Всесвітній день молитви за покликання, під час урочистої Меси в базиліці святого Петра у Ватикані Папа Франциск уділить свячення шістнадцятьом дияконам. Шестеро з майбутніх священиків пройшли формацію в римській неокатехуменальній семінарії «Redemptoris Mater», п’ятеро – у Папській Римській вищій семінарії, чотири належать до Згромадження «Родина Учнів» , а один до Згромадження Малої Справи Божого Провидіння (Оріоністи).