Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Освячення каплиці в селищі Горіхове на Житомирщині
10:22 Вівторок 0 161
20-03-2018, 10:22

Освячення каплиці в селищі Горіхове на Житомирщині

18 березня у селищі Горіхове Коростишівського району Житомирської області відбулась неабияка подія: була освячена римсько-католицька каплиця для звершення Літургії та інших обрядів для місцевих селян та мешканців сусідніх сіл і містечок. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Обряд освячення від імені єпископа здійснив настоятель кафедрального собору святої Софії у Житомирі, отець канонік Віктор Маковський. У проповіді він наголосив, що усі присутні є учасниками історичної події, адже ще кілька років тому ніхто тут не міг мріяти про відкриття каплиці. Отець нагадав, що від моменту освячення цей Божий Дім стає винятковою власністю Бога, відданою Йому, і діє для Божої Слави і спасіння людських душ. 

Також було приємно почути і слова подяки на адресу Олексія Криницького, парафіянина, який власним коштом та своєю працею збудував цей храм. Не бракувало теплих слів вдячності та привітань від голови об’єднаної селищної ради Раїси Тарасюк, а також численних гостей урочистості, зокрема, від пастиря спільноти християн п’ятидесятників. Нехай Господь благословить усіх добродіїв і учасників цієї події.

О. Андрій Бачинський

За темою:
Консекрація храму святого Власа в Андрушівці
Освячення нової каплиці в селі Мартинівка на Житомирщині
Освячення Дому альбертинок і Притулку для убогих

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.