Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення каплиці в селищі Горіхове на Житомирщині
10:22 Вівторок 0 337
20-03-2018, 10:22

Освячення каплиці в селищі Горіхове на Житомирщині

18 березня у селищі Горіхове Коростишівського району Житомирської області відбулась неабияка подія: була освячена римсько-католицька каплиця для звершення Літургії та інших обрядів для місцевих селян та мешканців сусідніх сіл і містечок. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Обряд освячення від імені єпископа здійснив настоятель кафедрального собору святої Софії у Житомирі, отець канонік Віктор Маковський. У проповіді він наголосив, що усі присутні є учасниками історичної події, адже ще кілька років тому ніхто тут не міг мріяти про відкриття каплиці. Отець нагадав, що від моменту освячення цей Божий Дім стає винятковою власністю Бога, відданою Йому, і діє для Божої Слави і спасіння людських душ. 

Також було приємно почути і слова подяки на адресу Олексія Криницького, парафіянина, який власним коштом та своєю працею збудував цей храм. Не бракувало теплих слів вдячності та привітань від голови об’єднаної селищної ради Раїси Тарасюк, а також численних гостей урочистості, зокрема, від пастиря спільноти християн п’ятидесятників. Нехай Господь благословить усіх добродіїв і учасників цієї події.

О. Андрій Бачинський

За темою:
Консекрація храму святого Власа в Андрушівці
Освячення нової каплиці в селі Мартинівка на Житомирщині
Освячення Дому альбертинок і Притулку для убогих

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.