Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хресна Дорога вулицями Житомира
10:04 Неділя 0 1 103
11-03-2018, 10:04

Хресна Дорога вулицями Житомира

Що ми, християни, можемо зробити задля миру в Україні? Про це запитує себе чимало з нас. Уся Україна сьогодні простує Хресною Дорогою, несучи хрест війни та благаючи про мир. У символічному жесті 10 березня на вулиці Житомира вийшла понад тисяча небайдужих – як одне ціле, як діти однієї Батьківщини.
Як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, ініціаторами й організаторами ходи стали священики житомирських парафій, на заклик відгукнулися вірні різних конфесій. Розпочалася Хресна Дорога від храму святого Йоана з Дуклі. Важкий дерев’яний хрест від стояння до стояння несли члени різних парафіяльних груп, священики, черниці та представники греко-католицької громади. Глибокі роздуми над кожним стоянням допомагали глибше переживати дорогу, якою пройшов наш Господь.  

За кілька годин ходи центральними вулицями міста учасники, серед яких були й батьки з маленькими дітьми, і старші люди, подолали понад 3 км шляху. На закінчення Хресної Дороги була можливість вшанувати реліквії Хреста Господнього у храмі святої Софії. 

Мабуть, не лишилося нікого, хто не пережив би цієї ходи всім серцем. Її учасники поверталися додому з прагненням завжди дякувати Богові, приймаючи все, що Він нам дає, навіть тоді, коли обставини здаються безнадійними, а серце огортає сум. Дякуймо і пам’ятаймо, що Бог є Любов, а любов не може бути джерелом зла. У хвилини зневіри не думаймо, що Бог покинув нас… Він страждає разом із нами!

За темою:
Хресна дорога в Шаргороді
У Львові й Києві відбудеться Екстремальна Хресна Дорога
Хресна Дорога для дітей у Кам'янському

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.