Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Допомога Церкві в потребі»: відбудова християнських поселень на півночі Іраку
17:02 Середа 0 316
14-03-2018, 17:02

«Допомога Церкві в потребі»: відбудова християнських поселень на півночі Іраку

П’ять проектів на п’ять тижнів Великого Посту, спрямованих на відбудову іракських християнських поселень долини Ніневії на півночі Іраку, звільнених від терористичного угрупування, відомого як Ісламська Держава, – це мета кампанії Папського фонду «Допомога Церкві в потребі».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Присутність християн на Близькому Сході вирішальна для діалогу між усіма громадами, – зазначає голова італійського відділу фонду “Допомога Церкві в потребі” Алессандро Монтедуро. – Завдяки нашій допомозі були досягнуті результати, про які рік тому не можна було навіть мріяти». 2017 року до долини Ніневії повернулося 6330 сімей – третина всіх християн цього регіону.

Дванадцять місяців тому італійська делегація фонду відвідала північ Іраку. Алессандро Монтедуро, який очолив делегацію, зазначив, що «селище Батнай, розташоване недалеко від Мосулу, було повністю зруйноване, і ніхто не вірив, що туди колись повернуться християни».
Один із п’яти проектів цього Великого Посту спрямований, власне, на відбудову 520 помешкань для християн у Батнаї. Інший проект має на меті забезпечити водопостачанням 115 помешкань у селищі Каракош, символічному місці для християн Іраку. А 69 будинків у селі Телскуф, куди вже повернулися дві третини з 1500 сімей, отримають від фонду обладнання для електропостачання.

Фонд не залишив поза увагою й культових споруд, більшість із яких була зруйнована так званою Ісламською Державою. У місті Башіка «Допомога Церкві в потребі» відбудує монастир сестер домініканок святої Катерини Сієнської. Це допоможе сестрам відновити підготовку дітей до Першого Причастя й недільну катехизацію. У місті Барталла буде відбудований храм святої Соломії, де місцеві християни знову зможуть молитися.

За темою:
«Ніч свідків»: ще одна ініціатива «Допомоги Церкві в потребі», присвячена переслідуваним
У Великобританії десятки храмів та шкіл підсвітять червоним кольором, щоб нагадати про сучасних мучеників
«Червоний Колізей». Акція солідарності з переслідуваними християнами

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:31 Вівторок 0 329 Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії З 20 до 21 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії (Італія) в архідієцезії Орістано.