Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лист єпископа Віталія Кривицького до молоді
10:27 П'ятниця 0 638
9-03-2018, 10:27

Лист єпископа Віталія Кривицького до молоді

Лист єпископа-ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького до молоді з нагоди майбутнього дієцезіального Дня молоді в Житомирі.
Дорога молоде, 

наближається XXVI дієцезіальний День молоді в Житомирі. Я особисто приймав участь у багатьох попередніх, але цьогорічний ДДМ для мене буде особливим, бо маю змогу вперше зустрітися з Молодою Церквою нашої дієцезії як її ординарій. Для мене це надзвичайно важливо. Дуже чекаю нашої зустрічі. Благаю Господа, щоби вона була плідною. А ще прошу вас про молитву за всіх організаторів і учасників ДДМ, аби кожен почув від Святого Духа слово для себе і відносно своєї місії в ці дні.

Дякую тим, хто вже зареєструвався. Прошу поквапитися тих, хто цього ще не зробив.

До зустрічі в спільноті, яку нам дає Господь!

Із благословенням
Ваш єпископ Віталій Кривицький SDB

Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.