Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Карітас-Спес Україна» вдосконалюється в соціальному служінні
13:58 Субота 0 269
13-10-2018, 13:58

«Карітас-Спес Україна» вдосконалюється в соціальному служінні

11–12 жовтня 2018 року «Карітас-Спес Україна» в партнерстві з Українською соціальною академією розпочав комплексну освітню програму з церковного менеджменту й адміністрування для працівників «Карітас-Спес».
Навчання розроблене за фінансування німецького благодійного фонду «Реновабіс».

Перший модуль програми був спрямований на розбудову стратегічних пріоритетів організації, управління командами, поглиблення знань з фінансування й маркетингу. В освітній програмі передбачені лекції відомих тренерів, фасилітаційні сесії, натхненні зустрічі з успішними людьми й візити на соціальні підприємства. Загалом курс має 7 модулів, спрямованих на вдосконалення роботи фонду.

Нагадаємо: «Карітас-Спес Україна» – це католицька релігійна місія, що належить до федерації «Карітас Європа» і до «Карітас Інтернаціоналіс», який об'єднує понад 160 католицьких організацій з розвитку, допомоги в надзвичайних ситуаціях і соціального служіння.

«Карітас-Спес Україна» за 22 роки роботи сформував 7 дієцезіальних осередків, де працюють із найуразливішими категоріями нужденних: бездомними, дітьми-сиротами, людьми з інвалідністю, особами похилого віку й самотніми, багатодітними сім’ями. Тут надають допомогу людям, не зважаючи на конфесіію, політичні погляди чи будь-які інші переконання.Матеріал підготовано для КМЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий