Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фото з філіппінської процесії Чорного Назарянина
10:41 Середа 0 1 390
10-01-2018, 10:41

Фото з філіппінської процесії Чорного Назарянина

У храмі району Квайпо в Манілі, столиці Філіппін, зберігається статуя Христа, вирізьблена з чорного дерева. Цю велику – в людський зріст – фігуру, яка зображає Ісуса в дорозі на Голгофу, вирізьбив із темного дерева в XVI столітті невідомий мексиканський майстер, а 1606 року її привезли на Філіппіни місіонери-єзуїти. Скульптура мандрувала з храму до храму, аж доки нарешті 1787 року оселилась у Квайпо; місцеву святиню відтоді називають Малою базилікою Чорного Назарянина. Фігуру Христа вважають чудодійною, вірячи, що сам дотик до неї зцілює від хвороб, тож не дивно, що процесії з нею приваблюють багатьох паломників.
Щороку відбуваються три такі процесії: 9 січня, в річницю перенесення статуї до Малої базиліки, на Страсну П'ятницю та 31 грудня. Хода 9 січня повторює шлях, яким Чорного Назарянина несли до храму 1787 року. Вона найвідоміша, найчисленніша та найтриваліша – наприклад, 2017 року розтяглася на 22 години за участі 1,3 млн осіб. Цьогорічна процесія, фотографії звідки опублікував журнал «The Atlantic», зібрала, за припущеннями поліції, 4,5 млн вірних, які босоніж пройшли вулицями Маніли, і теж тривала 22 години.

За темою:
Урочистість Божого Тіла в Києві
На Філіппінах врятовано викраденого ІДІЛ-ом католицького священика
Філіппіни: заклик Церкви боротися з «фейковими» новинами
Фотогалерея 18:30 Четвер 0 766 Фотогалерея: Авіла. Слідами великої святої... У спомин св. Терези від Ісуса пропонуємо зануритись в атмосферу міста, яке накожному кроці говорить про святу. Завдяки босому кармеліту о. Маріушу Войтовічу можемо переглянути прекрасні світлини та побачити цікавинки. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.