Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Папа Франциск прийняв Президента Австрії
13:47 П'ятниця 0 62
17-11-2017, 13:47

Папа Франциск прийняв Президента Австрії

У четвер, 16 листопада 2017 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Австрії Александра Ван дер Беллена, який опісля мав зустріч з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував архієпископ Поль Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами.
Ватиканський прес-центр повідомляє, що під час щирих розмов відзначено добрий стан стосунків і плідну співпрацю між Святим Престолом й Австрією. Далі сторони зупинитися на питаннях взаємного зацікавлення, таких як захист недоторканної гідності людської особи, поширення культури зустрічі та дбання про створіння.

Врешті, підкреслено роль міжнародної спільноти в шуканні мирних вирішень триваючих конфліктів в різних регіонах світу, наголошуючи на спільних стараннях на користь світу, вільного від ядерної зброї.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа Франциск прийняв Президента Сьєрра-Леоне
Папа Франциск прийняв Президента Парагваю
Папа Франциск прийняв Прем’єр-міністра Лівану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:25 Неділя 0 58 Папа: Покликання – це забути про себе, щоб віддатися Божій любові У суботу, 9 грудня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць зі Згромадження Місіонерок Пресвятого Ісусового Серця, особлива харизма яких – служіння мігрантам, сиротам і вбогим. Зустріч була приурочена до 100-річчя відходу до вічності засновниці Згромадження, святої Франчески Саверіо Кабріні, яка упокоїлася в Бозі 17 грудня 2017 р. в Чикаго (США).