Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Школа Ісуса». Відбувся другий День молоді в Житомирі
15:07 Четвер 0 477
1-03-2018, 15:07

«Школа Ісуса». Відбувся другий День молоді в Житомирі

У Житомирі відбувся другий День молоді «Школи Ісуса». Цього разу зустріч тривала з 23 по 25 лютого в парафії Божого Милосердя на Мальованці. Окрім місцевих дівчат і хлопців, приїхали гості з обласних парафій: із Довбиша, Кам’яного Броду, Яблонного, Соколова та інших. Темою з’їзду була зустріч Ісуса з Апостолом Томою.
Про це повідомляє сайт Товариства Католицького Апостольства.

«Кожен із нас, коли опиняється у складній ситуації, бачить зло, зазнає утисків, але замовчує це, залишаючись окремим від усіх, поводиться немов близнюк Томи», – сказав о. Леонід під час конференції. Метою її було попередити молодь про сучасні небезпеки, які можуть загрожувати правильному лідерству: марнослів’я, безпринципність, зазнайкуватість, жадоба влади й величі. Усе це манівці, які майбутнього лідера ведуть у нікуди. Отець наголосив, що Тома мав якості лідера, хоч до особистої зустрічі і зцілення він зовсім не вірив в Ісуса Христа.

На конференціях також йшлося про те, що слово «любов» не повинне бути повсякденним, адже воно має глибоке значення. До того ж, не треба плутати закоханість із любов’ю. Проповідник порівняв їх з інгредієнтами капучіно, які самі по собі просто компоненти, а смачний напій із них виходить лишень у поєднані.

Анна Ковальська 

За темою:
25-річчя Делегатури Отців Паллотинів в Україні
Де наша домівка? Там, де наша Мати. (Репортаж з Довбиша)
Відпочинок молоді та дітей з Житомира в Коженній

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 144 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.