Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Великопісні реколекції в Олевську
15:46 Середа 0 571
28-02-2018, 15:46

Великопісні реколекції в Олевську

В Олевську, у парафії Воздвиження Всечесного Хреста, настоятель якої Ігор Скомаровський, з 23 до 25 лютого тривали великопісні реколекції. Їх провів отець Руслан Михалків, ректор Вищої духовної семінарії у Ворзелі.
Як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, темою реколекцій була притча про блудного сина, в якій проявлене Боже милосердя. Наші гріхи ображають Отця, але Він усе одно хоче показати нам Свою доброту й відновити наше духовне життя. Потрібно навчитися не боятися каятись і йти дорогою, яку нам приготував Ісус Христос, бо навіть найбільший грішник заслуговує на Царство Боже.

Першого дня роздумували про постать блудного сина: спочатку він повівся ганебно, забрав свою частину спадку й розтринькав її в далекому краї. Йому довелося тяжко працювати, і коли син зрозумів, що більше не може витримати, то вирішив повернутися до батька. Цей уривок говорить про те, що хоч би які плани ми мали на своє життя, Господь усе одно краще знає, що нам потрібно і що для нас краще; Він по-різному показує нам шлях, а наше завдання – почути Його слова.

Другого дня говорили про вірного старшого сина, який розгнівався, коли батько влаштував бенкет для меншого брата. Але батько пояснив, що це для нього справді велике свято, бо ж «цей брат твій був мертвий і ожив, пропав був і знайшовся». Так і Господь радіє, коли грішник навертається. А старший син завжди був з батьком, тобто з Богом, і не потребував каяття. 

А третього дня звернулися до найважливішого персонажа притчі – до батька. Він пробачає, бо любить сина, який визнав свої провини й повернувся по милосердя. Цей образ показує нам особу самого Ісуса Христа, Який чекає нашого каяття й хоче обдарувати нас Своїм милосердям. 

Щиро дякуємо отцю Русланові за ці реколекції. Вони були дуже корисні нашим парафіянам. Думаємо, що ті, хто хоче віднайти це Боже милосердя, в підготовці до Пасхи обов’язково отримають усі потрібні благодаті. Нехай навіть найбільший грішник знайде дорогу до дому Отця, Який милосердний і все пробачає. Нехай милосердя Бога буде завжди з нами! Амінь.

Аліна Павлушенко

За темою:
«Сім духовних обладунків» ‒ францисканські реколекції в Яблуниці
У Бердичеві відбулися реколекції для дівчат на тему «Куди йдеш?»
«Дім на скелі. Як збудувати міцну сім'ю» – розклад зустрічей для наречених і молодят

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.