Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У межах акції «Папа для України» на відпочинок до Яблуниці приїхала найбільша група дітей із Донбасу
13:42 П'ятниця 0 303
2-03-2018, 13:42

У межах акції «Папа для України» на відпочинок до Яблуниці приїхала найбільша група дітей із Донбасу

28 лютого, в останній день зими, до «Дитячого селища» в селі Яблуниця на Івано-Франківщині, яким опікується «Карітас-Спес Україна», приїхали 100 дітей із Маріуполя, Слов’янська, Дружківки, Волновахи, Костянтинівки й інших міст і містечок Донецької області.
Про це повідомляє «Карітас-Спес Україна».

100 це найчисельніша група дітей, що відпочивали тут завдяки підтримці акції Папи Франциска «Папа для України». У попередніх заїздах кількість відпочивальників доходила до 50 осіб разом із вихователями та волонтерами. 

Тут вони навчатимуться та відпочиватимуть, їздитимуть на екскурсії, ходитимуть у гори, гратимуться у сніжки, кататимуться на санчатах, дихатимуть свіжим гірським повітрям і споживатимуть смачну й багату вітамінами їжу, приготовану з усією українською гостинністю.

Програма навчання та реабілітації дітей із Донецької та Луганської областей в осередках релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України», триватиме 180 днів. Вона розрахована на 50 учнів початкових класів у віці від 6 до 10 років.
Діти зможуть відпочивати й навчатися протягом місяця у спецалізованих центрах карпатського села Яблуниця на Івано-Франківщині та на Житомирщині, поруч із с. Зарічани.

Усього в рамках програми допомоги Папи Франциска відпочинуть 300 дітей із інтернатів та сиротинців Лиману, Слов'янська, Святогорська, Краматорська, Добропілля, Костянтинівки, Торецька, Великої Новосілки, Волновахи, Маріуполя, Щастя, Новоайдара, Кремінної, Лисичанська й Сіверодонецька.

За темою:

Папська Ініціатива вдруге фінансує програму підтримки й реабілітації дітей війни в таборі «Лісова застава»
Акція «Папа для України». На Житомирщині завершився концертом ще один заїзд дітей із Донбасу
Відпочинок і навчання дітей зі Східної України в центрі «Надія» на Житомирщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.