Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У межах акції «Папа для України» на відпочинок до Яблуниці приїхала найбільша група дітей із Донбасу
13:42 П'ятниця 0 480
2-03-2018, 13:42

У межах акції «Папа для України» на відпочинок до Яблуниці приїхала найбільша група дітей із Донбасу

28 лютого, в останній день зими, до «Дитячого селища» в селі Яблуниця на Івано-Франківщині, яким опікується «Карітас-Спес Україна», приїхали 100 дітей із Маріуполя, Слов’янська, Дружківки, Волновахи, Костянтинівки й інших міст і містечок Донецької області.
Про це повідомляє «Карітас-Спес Україна».

100 це найчисельніша група дітей, що відпочивали тут завдяки підтримці акції Папи Франциска «Папа для України». У попередніх заїздах кількість відпочивальників доходила до 50 осіб разом із вихователями та волонтерами. 

Тут вони навчатимуться та відпочиватимуть, їздитимуть на екскурсії, ходитимуть у гори, гратимуться у сніжки, кататимуться на санчатах, дихатимуть свіжим гірським повітрям і споживатимуть смачну й багату вітамінами їжу, приготовану з усією українською гостинністю.

Програма навчання та реабілітації дітей із Донецької та Луганської областей в осередках релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України», триватиме 180 днів. Вона розрахована на 50 учнів початкових класів у віці від 6 до 10 років.
Діти зможуть відпочивати й навчатися протягом місяця у спецалізованих центрах карпатського села Яблуниця на Івано-Франківщині та на Житомирщині, поруч із с. Зарічани.

Усього в рамках програми допомоги Папи Франциска відпочинуть 300 дітей із інтернатів та сиротинців Лиману, Слов'янська, Святогорська, Краматорська, Добропілля, Костянтинівки, Торецька, Великої Новосілки, Волновахи, Маріуполя, Щастя, Новоайдара, Кремінної, Лисичанська й Сіверодонецька.

За темою:

Папська Ініціатива вдруге фінансує програму підтримки й реабілітації дітей війни в таборі «Лісова застава»
Акція «Папа для України». На Житомирщині завершився концертом ще один заїзд дітей із Донбасу
Відпочинок і навчання дітей зі Східної України в центрі «Надія» на Житомирщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 80 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.