Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Мар’їнці завдяки допомозі Папи Франциска відкрили дитячий садок «Золотий Ключик»
12:22 Четвер 0 875
7-09-2017, 12:22

У Мар’їнці завдяки допомозі Папи Франциска відкрили дитячий садок «Золотий Ключик»

З початком військових дій на Сході України через обстріли, відсутність опалення, персоналу та фінансування призупинило дію багато дитячих закладів.

Проте потреба в них не зникла. Саме тому подія, яка сталася у Мар’їнці 1 вересня, значуща для всього міста – тут відкрили відновлений дитячий садочок «Золотий ключик», який зможе приймати сотні дітлахів. Відновлювальні роботи були проведені завдяки співпраці Акції «Папа для України» та виконавчих партнерів проекту Асоціації милосердя «Еммануїл».

На відкриті діти співали, розказували вірші, танцювали і просто раділи спілкуванню з однолітками. А батьки в переддень готували приміщення – мили підлоги, вікна, розставляли іграшки, застеляли ковдри і плакали з радості, адже на цей садочок вони чекали три роки.

Пан Віктор привів свого 4-річного сина: «Я виріс у цьому садочку, звідси маю найкращі дитячі спогади, тут ще є виховательки, які мною опікувалися. Так добре, що садок знову служить дітям, а не розвалюється! Дякую Папі Римському і всім тим, хто дав свої кошти на відновлення утеплення, всім, хто трудився для цього, хто зробив для нас це свято».

За кошти з отриманого гранту вдалося підключити теплотраси садочка до автономної Мобільної котельні. Це дає можливість утеплювати всі приміщення і бути незалежним від централізованого теплопостачання, якого де-факто нема. Вартість виконаних робіт і закупленого обладнання 239 920 гривень.

На черзі ще один садочок – «Стурмочок», там об’єм виконаної роботи на суму 948 720 грн. Він розташований так, що там зможуть готуватися до школи чи просто рости, розвиватися діти з ближніх сіл, де наявність дитсадка взагалі непередбачена. Вже подано понад 78 заяв від батьків. Вони на добровільних засадах беруть участь у відновлювальних роботах, адже хочуть наблизити радісний день відкриття і цього садочка.

Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на Папа для України


По темі:

Акція «Папа для України» допомогла реалізувати 80 благодійних проектів

Завершився табір для дітей-переселенців у Зарічанах від «Карітас-Спес»

Технічний Комітет Акції «Папа для України» завершує роботу. Акція переходить на наступний етап реалізації

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий