Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск благословив корону для ікони Зарваницької Богородиці
09:41 Вівторок 0 1 303
17-10-2017, 09:41

Папа Франциск благословив корону для ікони Зарваницької Богородиці

Знакова подія для УГКЦ відбулася позавчора, 15 жовтня, у Ватикані. Святіший Отець, благословив корони для чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, що стало актом чергового визнання її у католицькому світі та потвердженням чудодійної сили.

На урочистій Літургії, яка відбулася 15 жовтня на площі святого Петра у Римі, Понтифік молився перед іконою, а відтак вона стала доступна для публічного почитання вірними з цілого світу. До слова, коронація самої Зарваницької ікони відбулася рівно 150 років тому, і тоді це дійство звершив Святіший Отець Пій IX.


Ікона перебуватиме певний час у храмі Святої Софії, храмі св. Сергія і Вакхи Рима та окремих парафіях Італії, а відтак у січні 2018 року її буде доставлено в Україну.


До цього Зарваницьку ікону (копію), що вже прославилася чудами, протягом кількох місяців відновлювали у Червонограді. В 1922 році її написав знаний у наших краях митець Петро Холодний. За радянської влади, у часи підпілля УГКЦ, її підпільно зберігали у приватному помешканні с. Зарваниця. За ці роки святиня дуже зруйнувалась. Тож після Всеукраїнської прощі в Зарваниці цьогоріч ікону Матері Божої Зарваницької відреставрували.

За матеріалами: tze.org.ua

По темі:
Ікону Матері Божої із Зарваниці коронує Папа у Римі
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.