Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Оприлюднена програма апостольської подорожі Папи Франциска до Болгарії й Північної Македонії
15:09 П'ятниця 0 705
8-03-2019, 15:09

Оприлюднена програма апостольської подорожі Папи Франциска до Болгарії й Північної Македонії

Ватиканський прес-центр оприлюднив програму апостольської подорожі Папи Франциска до Болгарії й Північної Македонії, запланованої на 5–7 травня 2019 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Неділя, 5 травня

Після відльоту з римського аеропорту Фюмічіно в неділю 5 травня Святіший Отець прибуде до міжнародного аеропорту столиці Болгарії Софії, де відбудеться офіційна зустріч. В урядовому вестибюлі аеропорту Папа зустрінеться з прем’єр міністром Болгарії. Офіційна церемонія привітання відбудеться на площі перед Президентським палацом, а опісля – візит ввічливості до Президента країни. З представниками влади, дипломатичного корпусу й громадянського суспільства Святіший Отець зустрінеться на площі Атанаса Бурова.

Опісля відбудеться візит Папи до Патріарха та Священного Синоду Болгарської Православної Церкви.

Відвідуючи Катедральний Патріарший Собор святого Олександра Невського, Папа Франциск помолиться перед престолом святих Кирила й Методія. А на площі перед собором він прокаже молитву «Царице Неба».

Пополудні на площі Князя Олександра І Святіший Отець відслужить Святу Месу, під час якої виголосить проповідь.

Понеділок, 6 травня

Наступного дня Святіший Отець вирушить літаком до болгарського міста Раковский, де в храмі Пресвятого Серця відслужить Святу Месу, під час якої уділить Перше Святе Причастя.

Після обіду Папа Франциск зустрінеться з місцевою католицькою громадою в храмі святого Архангела Михаїла.

Після повернення до Софії Наступник святого Петра очолить молитву за мир на площі Незалежності, у якій візьмуть участь представники різних віровизнань.

Вівторок 7 травня

У вівторок 7 травня Папа Франциск вирушить з Софії до столиці Північної Македонії Скоп’є, де в міжнародному аеропорту відбудеться офіційна зустріч, а офіційна церемонія привітання відбудеться на подвір’ї Президентського палацу, опісля – візит ввічливості до Президента та зустріч з прем’єр-міністром країни. Папа зустрінеться також з представниками влади, дипломатичного корпусу і громадянського суспільства.

Пізніше Наступник святого Петра відвідає Меморіальний будинок Матері Терези з Калькутти, де будуть присутні також представники різних релігій. Там Святіший Отець зустрінеться з бідними.

Свята Меса, яку очолить Папа, відбудеться на площі Македонії.

Після обіду він візьме участь в екуменічній та міжрелігійній зустрічі молоді, організованій у пасторальному центрі. В катедральному соборі столиці Святіший Отець зустрінеться зі священиками, їхніми родинами та богопосвяченими особами, після чого повернеться до Італії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.