Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа журналістам: Ґрунтуйте свою працю на фактах і не поширюйте fake news
15:41 П'ятниця 0 462
5-04-2019, 15:41

Папа журналістам: Ґрунтуйте свою працю на фактах і не поширюйте fake news

4 квітня 2019 року в апостольському палаці у Ватикані Папа Франциск прийняв делегацію католицьких та англіканських журналістів із Німецької Республіки.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Ваша зустріч – це втілення живого діалогу між Церквами та громадським радіо й телебаченням у Німеччині. Спілкування зроджує розуміння, відкриває горизонти, а перебування разом створює простір для вільного й відкритого обміну інформацією, думками та висновками», – звернувся до журналістів Його Святість. Він заохотив присутніх ґрунтувати свою працю на фактах, не поширюючи фальшивих новин; дбати про об’єктивність, а не прислухатись до чуток; спиратися на точні дослідження, а не на припущення.

Відповідальність медія

За словами Святішого Отця, сьогодні ми живемо в часі, що позначений хвилюючим розвитком подій, йдеться про «заперечення права на життя, просування евтаназії, заперечення соціальної рівності, відсутність інтеграції, порушення людської гідності та свободи совісті». Тому Папи наголосив: «У цьому контексті на громадських засобах масової комунікації лежить відповідальність за те, щоб рішуче зайняти позицію на користь дорогоцінного блага людської свободи». Він теж підкреслив, що у цьому завданні їх завжди також підтримують Церкви, які отримали від Спасителя окрему місію.

Подяка за служіння суспільству

На завершення зустрічі Єпископ Рима висловив глибоку вдячність присутнім за їхню працю. «Як журналісти, ви ставите людей у центр своєї уваги з наміром зробити свій внесок, аби їхнє життя було й залишалось гідним, щоб його прожити. Надіюсь, що у ваших репортажах ніколи не бракуватиме добрих речей, багатьох хороших новин, про які варто розповісти і які додають надії», – мовив Папа, побажавши, щоб Господь супроводжував їх Своїм благословенням та близькістю.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:31 Субота 0 62 Молитва й співчуття Папи в річницю трагедії в Брумандіньйо (Бразилія) Святіший Отець звернувся до родичів загиблих і до всієї громади за посередництвом послання, молячись, аби за заступництво святого Павла вдалося захищати наш спільний дім.