Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про нові шляхи свідчення Євангелія в Азії
16:48 Середа 0 63
16-01-2019, 16:48

Папа про нові шляхи свідчення Євангелія в Азії

У вівторок, 15 січня 2019 року, у столиці Таїланду Бангкоку розпочалася зустріч голів комісій із доктринальних питань Єпископських конференцій Азії. Папа Франциск надіслав послання учасникам зустрічі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У листі Його Святість вказав на особливість азійського континенту, якому властиве «релігійне, лінгвістичне й культурне розмаїття». Він зазначив, що учасники зустрічі покликані «підтвердити відповідальність за єдність і цілісність католицької віри, а також шукати нові способи та шляхи свідчення Євангелія серед викликів сучасного світу».

Папа нагадав, що в апостольському посланні «Evangelii Gaudium» запросив усю Церкву «прямувати вперед». «Мені приємно, – пише він, – що Конгрегація віровчення активно підтримує діяльність Єпископських конференцій, сприяючи ефективній і братерській співпраці серед пастирів Церкви в Азії».

Його Святість запевнив свої молитви за те, аби зустріч представників доктринальних комісій Єпископських конференцій Азії стала нагодою для розв’язання деяких питань Христового Євангелія, специфічних і важливих для Азії, та уділив єпископам апостольське благословення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 103 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.