Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хрещення Господнє в парафії святого Миколая в Кам'янському
13:01 Понеділок 0 69
14-01-2019, 13:01

Хрещення Господнє в парафії святого Миколая в Кам'янському

13 січня Римсько-Католицька Церква святкувала Хрещення Господнє. 
Цією урочистістю закінчується різдвяний період. Та це не означає, що потрібно знову чекати цілий рік, щоб Ісус народився в твоєму серці. Господь приходить до кожного з нас щодня, і якщо твоє серце відкрите, то ти можеш прийняти Його в Євхаристії, у Святому Причасті, читаючи Слово Боже і роздумуючи на ним. Саме на це звернув увагу під час проповіді настоятель парафії святого Миколая в Кам’янському брат Адам Врубель OFMCap.

Під час Служби Божої усі присутні – як парафіяни, так і гості – могли відновити свої обітниці Таїнства Хрещення й отримати окроплення свяченою водою.

Після Меси гості з Греко-Католицької Церкви міста показали виставу «Ясла». Цікаво та повчально, дотепно й весело, із сучасним поглядом на сестру-смерть була представлена історія Різдва Спасителя й поразки Ірода. Будь-яке зло може й мусить бути переможене добром людських сердець!


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 П'ятниця 0 69 Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького і скаутів з нужденними Архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і скаути з ГО «Скаутство Європи України» принесли вогник миру і заколядували для нужденних у стінах релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії. На святковий обід зібралось близько 150 бідних людей.