Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Деканальна облаткова зустріч духовенства в Білгороді-Дністровському
16:18 Понеділок 0 91
14-01-2019, 16:18

Деканальна облаткова зустріч духовенства в Білгороді-Дністровському

У суботу, 12 січня 2019 року, голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні єпископ Броніслав Бернацький узяв участь в облатковій зустрічі зі священиками Білгород-Дністровського деканату в парафії святої Маргарити з Антіохії у Білгороді-Дністровському на Одещині.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Парафія цього року відзначає двадцятиріччя свого відновлення та п’ятнадцятиріччя священства настоятеля отця-каноніка Олександра Вйонцека.

Спочатку богослужіння тут відбувались у приватному будинку однієї з парафіянок, а 2001 року було придбано дім, у якому облаштували каплицю й житло для священика. 2002 року міська влада виділила земельну ділянку під будівництво храму й було розроблено проект майбутньої святині, проте через брак коштів її спорудження так і не почалося. З 2008 року парафія має настоятеля, який постійно тут мешкає.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 П'ятниця 0 69 Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького і скаутів з нужденними Архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і скаути з ГО «Скаутство Європи України» принесли вогник миру і заколядували для нужденних у стінах релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії. На святковий обід зібралось близько 150 бідних людей.