Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хода трьох царів у Золочеві на Львівщині
12:31 Четвер 0 106
17-01-2019, 12:31

Хода трьох царів у Золочеві на Львівщині

У неділю, 13 січня 2019 року, у Золочеві на Львівщині відбулася хода трьох царів.

Це прекрасне рідзвяне дійство віри вперше відбулося в місті за участю всіх церковних громад, під супроводом і керівництвом отця Григорія Кіди, нового вікарія парафії Успіння Пресвятої Діви Марії.

Щиро дякуємо всім добродіям, які допомогли провести це свято на славу Новонародженого Усуса Христа, нашого Господа і Спасителя. Особливу подяку складаємо міській владі міста Золочів на чолі з мером паном Ігором Гриньківим, а також дирекції Народного дому культури, поліції, медичним працівникам і комунальним службам.Щиро вдячні Господу Богу й усім церковним громадам Золочева за цю першу спільну коляду. Молімося, брати і сестри у Христі, щоб Господь дав нам можливість святкувати це різдвяне дійство всім разом у майбутньому.

Золочів колядує разом – і сьогодні, і завтра, і, дай Боже, в наступні роки.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).