Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
15:47 Субота 0 218
24-11-2018, 15:47

Звернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

«Від мору, голоду, вогню і війни врятуй нас, Господи!» Цими словами звертаємося до Бога як спільнота Церкви, яка носить у своїй пам’яті події Великого Голоду. 
Кричуща несправедливість, якої зазнали мешканці України наповнює нас страхом та неспокоєм, щоб вже ніколи ані в Україні, ані в світі не повторилися такі прояви ненависті, що ведуть до голодної смерті мільйонів людей. Тому в єдності з усім Народом взиваємо до Бога, щоб зберіг нас від нещастя голоду та про спокійні часи для всіх.

В цей особливий день, коли затримуємося над могилами заморених голодом мешканців України, не поділяючи їх за віросповіданням чи національністю, але вбачаючи у всіх них страждаючу спільноту, заносимо благальну молитву про дар спасіння: «Вічне спочивання дай їм, Господи! І світло віковічне нехай їм світить! Нехай спочивають у вічному мирі. Амінь».

Заохочую всіх до молитви в парафіяльних спільнотах, а особливо до спільної молитви в родинах. Нехай 85-та річниця Голодомору стане днем молитви родин за родину, живих за заморених голодом, щоб Бог змилувався над долею всіх нас, обдарував померлих вічним життям, а нас, живих, своїм благословенням. 

Львів, 24 листопада 2018 року
№ 28/2018
+ Мечислав Мокшицький  
Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Офіційні документи України 10:07 Неділя 0 808 Пастирський лист єпископа Віталія Кривицького про нові священицькі призначення в Київсько-Житомирської дієцезії Дорогі брати у священстві, богопосвячені особи, брати і сестри у Христі, дорогі віряни Київсько-Житомирської дієцезії!