Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Різдвяні зустрічі дітей у Луцьку
15:41 Середа 0 94
16-01-2019, 15:41

Різдвяні зустрічі дітей у Луцьку

У Луцькій кафедральній парафії святих апостолів Петра і Павла протягом різдвяно-новорічних канікул наймолодші віряни мали нагоду спільно святкувати під час зустрічей, організованих сеcтрами зі Згромадження святої Терези від Дитятка Ісуса.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Перша зустріч відбулася 29 грудня. У ній взяли участь діти, що відвідують катехизи. Біля осяйної ялинки й малого вертепу вони співали колядки, брали участь у конкурсах, шукали відповідей на загадки й різні запитання. Принагідно також набували різноманітних умінь, зокрема сповивання ляльки, заплітання косичок, зав’язування довгих шнурків.

Не забракло й рухливих ігор. Зустріч закінчилася молитвою та спеціальними нагородами – іграшками.


Наступна зустріч відбулася 13 січня – для вихованців «Оази дітей Божих». Її темою була урочистість Богоявлення. Діти, поділені на три команди, відповідали на різні запитання, пов’язані з різдвяним періодом, переодягали одного з членів групи на царя й шукали дари трьох мудреців.

Зустріч закінчилася презентацією нових футболок із написом: «Ісус любить тебе». Нехай ці слова завжди нагадують нам причину приходу Ісуса Христа на землю.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).