Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вітання єпископу Віталію Скомаровському
13:04 Неділя 2 1 259
30-12-2018, 13:04

Вітання єпископу Віталію Скомаровському

Вітаємо ординарія Луцької дієцезії єпископа Віталія Скомаровського з Днем народження!
Сьогодні святкує День народження ординарій Луцької дієцезії, єпископ Віталій Скомаровський, який з'явився на світ 30 грудня 1963 року в місті Бердичеві на Житомирщині.

Від усього серця дякуємо Його Преосвященству за батьківську опіку над своєю паствою та відданість Католицькій Церкві України. Молимося Пресвятій Матері Господа Ісуса в інтенції Його Преосвященства про потрібну допомогу та укріплення в Дусі Святому.
2 комментарія
andrzej
Додав andrzej
30 грудня 2018 20:55
Zdrowia,radosci,wytrwalosci i Blogoslawienstwa Bozej Dzieciny,od malzenstwa /Zemsta A. i W./ z Gdanska /Polska /

Wiele zdrowia,radosci i Blogoslawienstwa Bozej Dzieciny,na 2019-ty Rok,od Andrzeja i Wandy Zemsta z Gdanska /Polska/ !
Андрій Ярмак
Додав Андрій Ярмак
31 грудня 2018 19:14
Serdecznie gratulujemy z okazji urodzin! Życzymy nowych osiągnięć i odkryć w darach Ducha Świętego i w służbie Panu Naszemu Jezusowi Chrystusowi! Niech ten duch prowadzi Pana przez życie wraz z ciszą i spokojem, które przekazuje Święty Kościół Apostolski! Chciałabym, aby wszystkie gratulacje, które dziś słyszeliście, z pewnością zostały wykonane. Niech Pan, nasz Bóg, pomoże w spełnieniu wszystkich marzeń i pragnień. A zrozumienie, że możemy polegać na Bogu w każdej sytuacji, nigdy nie opuszcza Was przez całe życie! Korzystając z okazji, chcę wyrazić słowa wdzięczności za ojca Eliasza (Ілля Борейчук), który był proboszczem naszej parafii im. Jana Pawła II w Równem. On jest bardzo... bardzo mocno pomógł wielu ludziom wierzącym, którzy teraz są członkami naszej parafii! I jest nam bardzo przykro, że go zdjęli z tego stanowiska proboszcza! Wiemy, że na decyzję Biskupa podobno nic nie może wpłynąć, ale mamy szczerą nadzieję, że go zostawią na tym stanowisku! Prosimy Pana usłyszeć nasze wołanie! Osobiście dodam od siebie, że Eliasz (Ілля Борейчук) pozostaje najsilniejszym kaznodzieją, którego spotkałem w swoim życiu w ciągu całego swojego życia! Bo to właśnie on doprowadził moją duszę do Boga! Modlimy się za Was, Panie Biskup i Święty Apostolski Kościół! Z szacunkiem, AndrzejWszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę otrzymywać od życia tylko pozytywne, a wszystko co złe niech omija Pana stroną! Najważniejsze w życiu każdego z nas – wiara, życzę, aby zawsze wierzyli i nie tracili wiary. Reszta przyjdzie później, bo to zależy tylko od tego. Niech Pan strzeże od cierpienia, a Matka Boża będzie pomocnikiem we wszystkich przedsięwzięciach. Również zwracamy się z szczerą prośbą zostawić ojca Ilja Borejczuk na stanowisku proboszcza rzymsko-katolickiej parafii p. w. Jana Pawła II w Równem! Ten człowiek jest bardzo ważnym dla wiernych naszej parafii! Ponieważ ma on dar dostępne głosić Słowo Boże tak, aby utrzymać nasze dusze w wierze i spokoju! Prosimy, aby Pan wysłuchał nasze modlitwy i pozostawił go w naszym kościele! Jest nam bardzo ciężko rozstać się z nim, bo w życiu każdego z nas przez niego stał się cud! Pozdrawiam, Tacjana (Równe)
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.