Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Церква матиме нову святу й 14 нових блаженних: декрети Конгрегації
14:11 Середа 0 118
16-01-2019, 14:11

Церква матиме нову святу й 14 нових блаженних: декрети Конгрегації

Чудо за заступництвом швейцарської блаженної, мучеництво іспанських сестер і геройські чесноти двох черниць: нові декрети Конгрегації в справах визнання святих.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У вівторок, 15 січня 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані кардинала Анджело Беччіу, префекта Конгрегації у справах визнання святих, і затвердив для оприлюднення деякі її декрети.

Перший стосується визнання чуда за заступництвом блаженної Марґеріт Бейз, що належала до Францисканського Ордену Світських. Беатифікована 1995 року швейцарська богопосвячена діва народилася 1815 року й відійшла по вічну нагороду 1879 року. Визнання чуда відкриває шлях до її канонізації, про що остаточно вирішить спеціальна консисторія кардиналів під проводом Папи.

Наступним документом визнано мучеництво слугині Божої Марії дель-Кармен Лакаби Андії та її 13 співсестер із Ордену Францисканок Концепціоністок, які були вбиті з ненависті до віри 1936 року, під час подій громадянської війни в Іспанії. Уже незабаром вони будуть проголошені блаженними.

Два інші декрети – це визнання геройського виміру чеснот польської черниці Анни Каворек (1872–1936) і пуерториканської черниці Марії Соледад Санхурхо Сантос (1892–1973). Наступним етапом на шляху до їхньої беатифікації має стати визнання чуда.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.