Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » На ВДМ-2019 у Панамі чекають 200 тисяч молодих людей
14:37 П'ятниця 0 60
11-01-2019, 14:37

На ВДМ-2019 у Панамі чекають 200 тисяч молодих людей

За офіційними даними, до участі у XXXIV Всесвітньому дні молоді, що відбуватиметься в Панамі від 22 до 27 січня 2019 року, зареєструвалося вже 37 тисяч молодих людей, а понад 167 тисяч планує зареєструватися наступними днями. Загалом організатори чекають 200 тисяч молодих юнаків і дівчат зі 155 країн світу. До них приєднається понад тисяча молодих представників аборигенів п’яти континентів, які від 17 до 21 січня матимуть свою окрему Міжнародну зустріч молоді в панамському селищі Солой. Про це розповів в інтерв’ю для нашого колеги Федеріко Піана речник оргкомітету Джанкарлос Канданедо.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Молитовна підготовка

Відповідаючи на запитання про підготовку до ВДМ, речник зазначив, що важливе тут має молитва. «Не можна забувати, – наголосив він, – що для такої маленької країни, як наша, це великий виклик. Його Святість вирішив доручити таку велику відповідальність не тільки Панамі, а й усій Центральній Америці та місцевому єпископату. Ми не можемо його розчарувати». Уряд країни також долучився до підготовки до цієї події, створивши першу в історії Всесвітніх днів молоді спеціальну адміністративну структуру.

Практичні приготування до приїзду Папи

Джанкарлос Канданедо розповів про організацію безпеки під час ВДМ, зазначаючи, що минулої неділі був представлений папамобіль – спеціальний автомобіль для пересування Його Святості в місті.

Речник оргкомітету зазначив також, що до набору паломника, який отримає кожен учасник, входитиме вервиця, виготовлена родинами з Вифлиєма. Таких вервиць зроблять понад півтора мільйона.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:27 Вівторок 0 97 Спільнота Тезе: наступна новорічна зустріч молоді відбудеться у Вроцлаві Про місце наступного паломництва Тезе настоятель спільноти брат Алоїз розповів під час вечірньої молитви в Мадриді, де зібралися 15 тисяч юнаків і дівчат із усієї Європи.