Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » «Святкуймо з усім світом. Католицьке Різдво» – запрошення на святкування Різдва до Львова
16:21 Четвер 0 325
20-12-2018, 16:21

«Святкуймо з усім світом. Католицьке Різдво» – запрошення на святкування Різдва до Львова

Увечері 24 грудня 2018 року, о 20:00, католицька парафія святого Йоана Павла ІІ у Львові запрошує всіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35 А).

Захід, званий популярно «Римським Різдвом», відбувається вже сьомий раз. Цьогорічна назва – «Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво» вказує на те, що у Львові Різдво традиційно відзначають за двома календарями. Це взаємне збагачення різних традицій і визнання, що прихід Спасителя такий важливий, що не шкода його святкувати двічі! Нагадуємо, що 25 грудня буде вихідним.

«Римське Різдво» – це святкування, відкрите для всіх. Ми прагнемо пережити його як удома: зустрічаємо вифлеємське світло, встановлюємо фігурки в вертепі, читаємо віршовані молитви, ділимося різдвяним хлібом, колядуємо. Опісля учасники зможуть і вдома застосувати деякі елементи святкування. Опівночі буде різдвяна урочиста Меса – «Пастирка». Музичний супровід – гурт «Lux mundi».  Після Служби Божої автобусами можна буде повернутися до дому.

Особливість святкування Різдва у Львові – участь студентів із африканських країн. Вони поділяться своїми національними різдвяними традиціями.

Запрошуємо всіх розділити з нами радість різдвяних свят, яка єднає людей доброї волі в цілому світі.

Парафія святого Йоана Павла ІІ у Львові Святвечір і «Пастирку» традиційно влаштовує в УКУ через велику кількість відвідувачів. У каплиці на вул. Стрийській, 6 (Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану), Меси відбудуться 25 грудня о 9:00, 12:00 і 18:30. Поміж Службами Божими й після них різні групи співатимуть колядки.

Запрошуємо!

Отець Григорій Драус, тел. 097 517 06 42

Фото – Тетяна Кур’ян

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 14:32 Четвер 0 85 Запрошуємо дівчат на реколекції у стилі «Lectio Divina» в Борисполі Вона жила у світі, у якому ще не було гріха та хвороби. Вона бачила рай. Вона добре знає відчуття, коли тіла торкається Творець. Вона спілкувалася з Богом віч-на-віч, без перешкод. Нею милувався перший чоловік. Вона справжня жінка і знає, для чого була створена та яке завдання отримала від Бога. Послухати Єву цікаво, це одна з найнезвичайніших героїнь у Біблії.