Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Несподіваний візит Папи Франциска до монастиря сестер кларисок
11:39 Неділя 0 91
13-01-2019, 11:39

Несподіваний візит Папи Франциска до монастиря сестер кларисок

У п’ятницю вранці, 11 січня 2019 року, Папа Франциск несподівано навідався до монастиря сестер кларисок у Валлеґлорії, біля міста Спелло, яке розташоване за 160 км від Рима. Так Його Святість відповів на візит сестер до Ватикану: 25 серпня 2016 року черниці взяли участь у Месі в Домі святої Марти.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Ми прийняли його з великою радістю та великим здивуванням. Нам здалося, ніби ми – волхви, які побачили зорю», – прокоментувала подію мати Клара, настоятелька затворницького монастиря.

Меса, розмова й обід

Сестри здивувалися, коли побачили перед брамою монастиря Папу Франциска. Була 9-та година ранку, і сестри чекали на місцевого єпископа Ґуалтіеро Сіґізмонді, який мав очолити для них Месу. Але виявилося, що головним служителем на цій Службі Божій стане Його Святість.

Після молитви Папа поспілкувався з сестрами, підбадьорюючи їх на шляху їхнього богопосвяченого затворницького життя. Він подякував їм за молитовне служіння й закликав плекати й перевіряти їхню єдність з Ісусом Христом та між собою. Його Святість попросив їх і далі молитися за Церкву, а зокрема – за молодь у перспективі Всесвітнього дня молоді, що відбудеться в Панамі.

Обід із Папою, як розповіла настоятелька, був дуже скромний, адже черниці не чекали, що того дня матимуть приємність зустріти такого достойного гостя. Коло 16-ї години Його Святість вирушив додому, у Ватикан.

Свідчення місцевого єпископа

Лише єпископ Ґуалтіеро Сіґізмонді, ординарій Фоліньо, знав, що Папа прагне відвідати сестер у Валлеґлорії: Його Святість не раз ділився з ним бажанням такої зустрічі. І лише в надвечір’я Різдва стало відомо про остаточну постанову й було складено програму цього приватного візиту, однак цією радісною звісткою єпископ Ґуалтіеро не міг попередньо ні з ким поділитися.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:27 Вівторок 0 97 Спільнота Тезе: наступна новорічна зустріч молоді відбудеться у Вроцлаві Про місце наступного паломництва Тезе настоятель спільноти брат Алоїз розповів під час вечірньої молитви в Мадриді, де зібралися 15 тисяч юнаків і дівчат із усієї Європи.