Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше за понад 80 років Різдво в поверненому храмі в Севастополі
13:34 Субота 0 294
29-12-2018, 13:34

Перше за понад 80 років Різдво в поверненому храмі в Севастополі

2018 року римсько-католицька спільнота Севастополя в Криму вперше за 80 років святкувала Різдво Христове в поверненому храмі святого Климентія. 
Про неї повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Поки що доступ в основні приміщення будівлі закритий, для богослужінь використовують прибудову, споруджену ще в радянські часи. Через брак електрики й теплопостачання температура не вища, ніж зовні, тому підлогу накрили килимами, які принесли вірні. На них встановили розкладні крісла й лавки, проте для половини парафіян, які взяли участь у святкових Службах Божих, їх не вистачило.

Щоб приступити до ремонту та реставрації храму, потрібно оформити відповідні документи. Проте, як розповів настоятель парафії отець Леонід, із цим виникли складнощі. Спільнота досі не отримала акту власності на будівлю. Потім потрібно буде розібрати радянську прибудову, скласти проект реставрації, а вже тоді шукати гроші на будівельні роботи з відновлення храму.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 П'ятниця 0 69 Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького і скаутів з нужденними Архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і скаути з ГО «Скаутство Європи України» принесли вогник миру і заколядували для нужденних у стінах релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії. На святковий обід зібралось близько 150 бідних людей.