Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа привітав засновника Неокатехуменальної дороги з 80-річчям
16:07 П'ятниця 0 429
11-01-2019, 16:07

Папа привітав засновника Неокатехуменальної дороги з 80-річчям

«Нехай же Бог винагородить тебе за все те добро, яке ти робиш для Церкви», – написав Папа Франциск у вітальному посланні ініціаторові Неокатехуменальної дороги.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Дорогий брате, не хочу, аби це день проминув без того, щоб я надіслав тобі кілька рядків близькості та братерської вдячності за твої 80 років життя. Дякую Богові, Який тебе обрав, і дякую тобі за твою вірність. Нехай же Господь винагородить тебе за все те добро, яке ти робиш для Церкви», – такі слова знаходимо у вітальному посланні, яке Папа Франциск надіслав Кіко Арґуельйо, засновникові Неокатехуменальної дороги, з нагоди його 80-річчя.

Папа завершив послання побажанням: «Прошу тебе, не забувай молитися за мене. Нехай благословить тебе Ісус, а Пресвята Діва тебе захищає. Твій брат, який подивляє тебе й бажає всього найкращого, Франциск».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:32 Неділя 0 56 Папа: Екуменічні виклики не розв’яжуться, якщо стояти на місці Традиція – це не щось, що необхідно привласнити, аби відрізнятися від інших, а скарб, даний нам на зберігання задля взаємного збагачення. На це звернув увагу Папа Франциск, приймаючи у суботу, 19 січня 2019 року, екуменічну делегацію з Фінляндії, що прибула до Рима зі щорічним паломництвом з нагоди свята святого Генріха Упсальського, небесного покровителя країни.