Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Трансляції різдвяних богослужінь з Ватикану та Києва на українських телеканалах
12:42 Вівторок 0 1 379
18-12-2018, 12:42

Трансляції різдвяних богослужінь з Ватикану та Києва на українських телеканалах

Католицький телеканал «EWTN» та телеканали «UA: Перший», «5» у співпраці з Католицьким Медіа-Центром транслюватимуть НАЖИВО Різдвяні Богослужіння під проводом Святішого Отця Папи Франциска:
24 грудня о 22:30 - нічна Різдвяна Літургія під проводом Святішого Отця Франциска в базиліці св. Петра.

25 грудня о 13:00 - різдвяне привітання й Апостольське благословення для Рима й цілого світу «Urbi et Orbi» Святішого Отця Франциска з площі св. Петра в Римі.

Окрім цього телеканал EWTN транслюватиме в кабельних мережах і в Інтернеті (сторінка Facebook і сайт www.ewtn.org.ua) наступні богослужіння:

24 грудня о 21:00 - Різдво Христове. Пастирка під проводом єпископа Віталія Кривицького з конкафедрального собору св. Олександра в Києві

25 грудня о 10:00 - Різдвяна Меса під проводом архієпископа Клаудіо Ґуджеротті, Апостольського Нунція в Україні, з конкафедрального собору св. Олександра в Києві

1 січня о 10:00 - урочиста Свята Меса з конкафедрального собору св. Олександра в Києві

1 січня о 13:00 - молитва «Ангел Господній» з Папою Франциском із Площі св. Петра у Ватикані

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 14:32 Четвер 0 85 Запрошуємо дівчат на реколекції у стилі «Lectio Divina» в Борисполі Вона жила у світі, у якому ще не було гріха та хвороби. Вона бачила рай. Вона добре знає відчуття, коли тіла торкається Творець. Вона спілкувалася з Богом віч-на-віч, без перешкод. Нею милувався перший чоловік. Вона справжня жінка і знає, для чого була створена та яке завдання отримала від Бога. Послухати Єву цікаво, це одна з найнезвичайніших героїнь у Біблії.