Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вікентійці запрошують на Різдвяну Службу Божу українською мовою у Кракові
16:11 Вівторок 1 257
18-12-2018, 16:11

Вікентійці запрошують на Різдвяну Службу Божу українською мовою у Кракові

Українці всіх куточків Кракова і найближчих територій, ласкаво запрошуємо вас взяти участь у Різдвяній Месі, яка відбудеться у неділю 23 грудня о 16:00 за адресою: храм Блаженної Анєлі Саляви, Алея Київська 29, м. Краків (Польща).

Перед Месою буде можливість зодягти душу в особливу благодать, приступивши до Таїнства Сповіді.

Після Меси запрошуємо спільно розділити радість приходу Спасителя за Різдвяним столом у теплій родинній атмосфері. Будемо прославляти Господа колоритними українськими колядками. Запрошуємо приносити  зі собою Різдвяні страви і чудовий настрій, приводити друзів.
Наш пошук Бога, навернення і бажання єднатися з Ним в особливий спосіб проявляє себе, коли ми на віддалі від Батьківщини. Для Христа існує перешкод географії. Сьогодні, як і колись, Він приходить до домівок, де ми доглядаємо хворих, у важкі обставини наших робіт та служіння, у студентські помешкання, у наші вбогі заробітчанські квартири, щоб бути поряд, поселити мир в наші серця і супроводити на дорозі спасіння.

Саме у спільноті  своїх, через присутність і щирість вірних Христос піднімає нас з колін приниження, розпачу, обтирає сльози, подає руку впевненості, перев’язує рани нашої самотності і дає надію на радість завтрашнього дня. 

Всією своєю присутністю, всім милосердям і всією своєю любов’ю Христос прагне сповістити нам Добру Новину рідною мовою, бути поряд з нами і нас потішити у ці святкові дні. Даймо Йому нагоду, прийшовши на спільну молитву і ділення радістю Різдва.   

Щиросердечні вітання і до зустрічі 23 грудня!

Довідка: Від 14 листопада 2017 року отець Місіонер св.Вікентія де Поль Юрій Шпак CM є призначений Архиєпископом Митрополитом Краківським Мареком Яндрашевським, як відповідальний за душпастирство українців, які стало або тимчасово проживають на території Кракова. Отець вже більше року опікується українською спільнотою при парафії Анєлі Саляви. Тут також організовані окремі зустрічі для студентів з України. Богослуження відбуваються щонеділі о 16:00. Від 9 грудня 2018 розпочалися Меси українською і в центрі Кракова у храмі св. Томи Апостола, вул. Шпитальна 10.  Меси відбуватимуться кожної четвертої неділі місяця о 18:00.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Тетяна
Додав Тетяна
21 грудня 2018 21:02
Скажіть будь ласка  час проведення Святих Мес 24-25.12.2018
Новини зі світу 14:37 П'ятниця 0 61 На ВДМ-2019 у Панамі чекають 200 тисяч молодих людей За офіційними даними, до участі у XXXIV Всесвітньому дні молоді, що відбуватиметься в Панамі від 22 до 27 січня 2019 року, зареєструвалося вже 37 тисяч молодих людей, а понад 167 тисяч планує зареєструватися наступними днями. Загалом організатори чекають 200 тисяч молодих юнаків і дівчат зі 155 країн світу. До них приєднається понад тисяча молодих представників аборигенів п’яти континентів, які від 17 до 21 січня матимуть свою окрему Міжнародну зустріч молоді в панамському селищі Солой. Про це розповів в інтерв’ю для нашого колеги Федеріко Піана речник оргкомітету Джанкарлос Канданедо.