Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: З радістю знову їду до Ірландії
11:48 Середа 0 369
22-08-2018, 11:48

Папа: З радістю знову їду до Ірландії

«Дорогі друзі, готуючись через кілька днів відвідати Ірландію для участі у Всесвітній зустрічі сімей, надсилаю сердечні слова привітання до всього ірландського народу: “I’m excited to think I’ll come back to Ireland!” (Я з нетерпінням чекаю на повернення до Ірландії)», – так Папа Франциск розпочинає відеозвернення, присвячене Апостольській подорожі до Ірландії, де він уже перебував протягом кількох місяців у 1980 році, вивчаючи англійську мову.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Зустріч сімей – нагода для взаємного заохочення та підтримки

Говорячи про головну мету візиту, Його Святість зазначив, що Всесвітня зустріч сімей – це «вшанування краси Божого задуму щодо сім’ї» та нагода для родин з усього світу «зустрітися та взаємно підтримувати одні одних у тому, щоб жити своїм особливим покликанням». Адже сьогодні сім’ї змушені долати чимало викликів, «аби втілювати вірну любов, виховувати дітей у здорових цінностях і бути в ширшій спільноті закваскою доброти, любові та взаємного піклування».

«Сподіваюся, що ця зустріч також зможе стати джерелом оновленого підбадьорення для сімей у кожній частині світу, особливо для тих, які зберуться в Дубліні. Нехай же вона нагадає нам про суттєве місце сім’ї в житті суспільства та в побудові кращого майбутнього для молоді. Молоді – це майбутнє! Дуже важливо приготувати молодь до майбутнього, готувати сьогодні, у теперішньому, але з корінням із минулого: молодь і дідусі й бабусі», – наголосив Папа.

Обійми для всієї ірландської родини

Хоча окрема нагода для візиту – це Всесвітня зустріч сімей, Його Святість зазначив, що прагне, щоб ці відвідини заторкнули «всіх членів ірландської родини». «Особливо молюся за те, – сказав він, – аби мій візит послужив для зростання єдності та примирення між усіма Христовими вірними, став знаком тривкого миру, що є Божою мрією для всього людського роду».

Складаючи подяку людям, задіяним у підготовку подорожі, Папа просить кожного «молитися за те, щоб ця зустріч була хвилиною радості та спокою, ніжним дотиком Ісусової любові до всіх сімей і до кожної Божої дитини».

«Запевняю вам свою близькість і молитву та прошу молитися за мене, бо я цього потребую», – заверший Папа звернення, вділяючи благословення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий