Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Замість посту – молитва. Львівська архідієцезія звільнила від посту п'ятницю 24 серпня
12:51 Четвер 0 1 261
23-08-2018, 12:51

Замість посту – молитва. Львівська архідієцезія звільнила від посту п'ятницю 24 серпня

Відповідний документ за підписом Генерального вікарія отця Юзефа Павлічека оприлюднила Митрополича курія Львівської архідієцезії.
Цього року День Незалежності України припадає на п'ятницю. Щоб забезпечити безперешкодне його вшанування і святкування, віряни Львівської архідієцезії отримали диспенсацію (тобто тимчасове звільнення) від традиційного п'ятничного посту, якого зазвичай дотримуємося, згадуючи страждання і смерть Ісуса Христа.

З диспенсації можна скористатися за умови вчинення побожної справи, ідеться в куріальному документі. Нехай кожен, хто вдається до диспенсації, зробить якусь побожну справу, наприклад, помолиться про мир в Україні, зазначив у листі Генеральний вікарій отець Юзеф Павлічек.
Новини з України 09:00 Субота 0 568 Пограбовано парафіяльний дім на Миколаївщині Отець Григорій, священик родом з Польщі, майже 6 років служить в Одесько-Сімферопольській дієцезії. На даний момент він є настоятелем у парафії Божого милосердя в Баштанці, Миколаївської області. На початку січня священик з причин здоров’я несподівано потрапив до лікарні, де його чекала операція. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.