Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до журналістів: Віра народу в Чилі й Перу вражає
17:14 Вівторок 0 276
23-01-2018, 17:14

Папа до журналістів: Віра народу в Чилі й Перу вражає

Дорогою з Перу до Рима Папа Франциск розповів журналістам, що під час апостольської подорожі його найбільше вразила віра людей, їхня щирість і здатність турбуватися про найзлиденніших.
Як повідомляє Радіо Ватикану, підсумовуючи Апостольську подорож до Чилі й Перу, Святий Отець на прохання журналістів пригадав те, що його найбільше схвилювало. Він зазначив, що був вражений тим, як багато вірних – 1 мільйон 300 тисяч – узяло участь в останній Месі на аеродромі «Las Palmas» у Лімі. Не менше вразило Папу Франциска свідчення прихильності, яку виявляли мешканці Чилі й у столиці, і в інших містах, наприклад, Темуко й Ікіке.

Папа згадав також візит до жіночої в'язниці у Сантьяґо-де-Чилі у вівторок, 16 січня 2018 року, де був надзвичайно зворушений, коли «бачив цих жінок, їхню креативність, їхню здатність і бажання змінити своє життя й реінтегруватися в суспільство завдяки силі Євангелія».

Схвилював Понтифіка також візит до осередку «Маленький принц», де отримують допомогу діти з нужденних сімей, сироти й безпритульні. Святий Отець особливо пыдкреслив, що багато молодих людей із осередку зуміли здобути освіту.

Коментуючи один із найнеординарніших моментів подорожі – вінчання двох працівників авіакомпанії під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке – Папа Франциск зазначив, що чоловік і жінка вже раніше вирішили прийняти Таїнство Подружжя, але через землетрус 2010 року мусили його відкласти. Спілкуючись із молодими чоловіком і жінкою, він зрозумів, що вони готові до цього кроку. «Їхні відповіді були виразні, – підкреслив Папа. – “Це на все життя”».

За темою:
Папа: Марія, Мати Милосердя, вказує нам на Двері вічного життя
Папа: Ісусів Дух допомагає нам бути спільнотою, здатною на взаємну підтримку
Папа: Покликання вкорінене на землі, але звернене до неба

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:57 Вівторок 0 635 Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском Вранці в суботу, 6 жовтня 2018 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.