Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Облаткова зустріч францисканської молоді в Житомирі
14:17 Середа 0 493
24-01-2018, 14:17

Облаткова зустріч францисканської молоді в Житомирі

У Католицькій Церкві вже розпочався звичайний період літургійного року, однак це не заважає францисканській молоді перебувати в атмосфері Різдва Христового та нести Добру Новину. Саме тому в суботу, 20 січня 2018 року, в Житомирі відбулася облаткова зустріч ФраМ. Традиційне ділення хлібом об’єднало майже півтори сотні молодих і гарячих сердець із Баранівки, Житомира, Полянок, Полонного, Новоселиці, Чечельника, Шаргорода, Шепетівки й інших парафій.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Зустріч розпочалася Євхаристією, яку звершив віце-міністр Провінції святого архангела Михаїла отець Емануїл Сабадах. У проповіді він наголосив, що в бурхливому інформаційному потоці молоді важливо не загубити свого «Я», мати мужність прийняти себе з усіма вадами й перевагами. Адже кожна людина з упевненістю може назвати себе доброю і красивою, бо віддзеркалює обличчя Бога, на образ якого ми всі створені.

Окрасою Літургії стали колядки, які співала житомирська молодь. Після Меси учасники зустрічі ділилися облаткою. Молодь і священики мали нагоду перепросити одне одного, скласти привітання й побажання з нагоди свят. Ділення хлібом – це символ пробачення, примирення й любові, поєднання усіх присутніх в одну велику францисканську родину, кожен член якої готовий ділитися усім, що має, з ближнім.

Родзинкою зустрічі став похід на ковзанку. Саме тут францисканська молодь змогла відчути дружню руку брата чи сестри, відчути гіркоту падіння й радість уставання, а ще – просто навчитися кататися на ковзанах або удосконалити своє вміння.

Розважальна програма, яку підготувала молодь із Шепетівки, була не тільки рекреаційна, а й дидактична, адже різноманітні конкурси, вікторини, ребуси та кросворди допомогли присутнім більше дізнатися про життя святого Франциска, про традиції святкування Різдва в різних куточках України і світу. Були, звісно, й танці, без яких не обходиться жодна рекреаційна зустріч.

Під час облаткової зустрічі також оголосили переможця вже традиційного для Провінції конкурсу «Найкращі колядники ФраМ». Вітаємо з перемогою молодь Баранівки й отця Кирила, чиє відео «Операція "Ялинка"» набрало на офіційному сайті Провінції 2045 оцінок і було визнане найкращим на думку аудиторії. Нагадаємо, що два роки поспіль нагороду здобувала молодь із Полонного. Вітаємо переможців, а усіх інших заохочуємо не здаватися, розвивати ідеї й удосконалювати спів, популяризуючи колядки.

Дякуємо всім, хто долучився до організації облаткової зустрічі, та поспішаємо запросити 10 лютого до Полонного на щорічну рекреаційну зустріч «Валентинки».

Вероніка Главацька

За темою:
Різдвяна зустріч братів францисканців із Провінції св. архангела Михаїла в Україні
Францисканська зустріч молоді у Зарічанах 2017
XХXIII Облаткова зустріч «Родини Родин»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса