Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Берегові заклали камінь під майбутній римсько-католицький храм
11:10 Середа 0 643
13-12-2017, 11:10

У Берегові заклали камінь під майбутній римсько-католицький храм

Споруджуватимуть її у присілку Чопівка, який давно став органічною частиною міста, поблизу торгового центру на центральній трасі Мукачеве – Берегове при в’їзді до райцентру.
Голос Карпат нагадує, що досі довколишня римсько-католицька громада молилась у капличці, розміщеній на території цвинтаря. «Мені дуже імпонувало це місце проведення богослужінь,- розповів єпископ-ординарій Мукачівської дієцензії Антал Майнек. – Бо ті, хто відійшов у Вічність, завжди були поруч із нами, любов до них надихала, спонукала бути ближчими до Бога».

У Чопівці вже заклали фундамент майбутнього храму, а наступного року за перших сприятливих погодніх умов розпочнуть зводити стіни. «Це завжди радість, коли будується новий храм, – наголосив у вітальному слові Його Преосвященство. – Подвійна радість у ці дні Адвенту, коли чекаємо пришестя Ісуса Христа».

Єпископ посвятив місце майбутнього храму, благословив вірних на корисну справу. Разом молилися і просили Господа дати сил довести започатковане до успішного завершення єпископський вікарій, настоятель береговської парафії о. Янош Молнар, секретар парафії Шандор Курмої, священнослужителі та віряни.

По темі:

Нам не потрібні усі 23 храми, просимо повернути кілька з них – Митрополит Мечислав Мокшицький (ВІДЕО)
Освячення каплиці парафії св. Йоана Павла ІІ У Сокільниках
«Місія до народів»: народження нової парафії в Рівному

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:10 Четвер 0 94 Екуменічний Молебень за єдність християн у Львові 22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі святих Апостолів Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн. У екуменічному молебні взяли участь представники духовенства Львова.