Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа: Сатана – хитріший за нас, стережімося його
09:30 П'ятниця 0 169
15-12-2017, 09:30

Папа: Сатана – хитріший за нас, стережімося його

Сатана – це зло, а не «міланська мряка». «Це не якась розпилена речовина, а особа», – підкреслив Папа Франциск у вступі до восьмого випуску передачі «Отче наш», яка вийшла в ефір у середу, 13 грудня 2017 р., на телеканалі «Tv2000» Італійської єпископської конференції.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Спілкуючись із падуанським священиком о. Марко Поццою, Святий Отець наголосив: «Із сатаною не можна вступати в діалог, бо якщо починаєш вести розмову з дияволом, ти пропав, бо він хитріший від нас, тому збиває з ніг, збиває з пантелику, й ти пропав».

За словами Папи Франциска, сатана має своє ім’я та прізвище й намагається входити до наших домівок. «Він завжди прикидається люб’язним. З нами, священиками, єпископами, він є ввічливим, і, якщо вчасно не зорієнтуватися, це може погано закінчитися», – попередив Папа.

За темою:
Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець
Папа: Прощати здатен лише той, хто був прощений
Папа: Головною дійовою історії є жебрак

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:38 Субота 0 22 Місіонер поніс вогонь. Олімпійський! «До мене подзвонили з Корейського олімпійського комітету. Я думав, що нарешті хтось помітив моє вміння їздити на велосипеді. Але ж у зимових Олімпійських іграх такої дисципліни нема!» — каже місіонер-облат Вінченцо Бордо ОМІ.