Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Римсько-католицька парафія обурена відкриттям залу гральних автоматів у храмі на Львівщині
16:31 Середа 0 794
13-12-2017, 16:31

Римсько-католицька парафія обурена відкриттям залу гральних автоматів у храмі на Львівщині

Римсько-католицька парафія ніяк не пов'язана з гральними автоматами, розташованими в недобудованому храмі в місті Сокаль на Львівщині.
На цьому наголосив настоятель парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові отець Григорій Драус.

«Ми орендуємо лише маленьку частину цього храму. Більшійсть його орендують приватні підприємці, зокрема й ті, які поставили тут гральні автомати. Але не можна говорити, що цим займається Церква. У жодному разі. Ба більше, дуже недобре, що такі підприємці орендують частину храму», – сказав він. 

Настоятель також попередив про залежність від азартних ігор: «Щодо гральних автоматів – вони розвивають залежність. І Церква про це попереджає. Це багато грошей, багато безсенсовно витраченого часу. Це брак духовного розвитку особистості. Гральні автомати – це не спосіб заробити гроші. Спосіб заробити гроші – це праця. Не хочеш працювати – не їж, але гральні автомати – це не вихід».

Детальніше можете прочитати на сайті УНН.

По темі:
Пастирське послання на Адвент 2017
Єпископ Пйотр Тужиньскі: «Вівці, яких маєте в парафії, не ваші, а Христові»
Освячення каплиці парафії св. Йоана Павла ІІ У Сокільниках

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.