Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » 300 сиріт із Донбасу пройдуть реабілітацію в Карпатах і на Житомирщині
17:40 Вівторок 0 95
12-12-2017, 17:40

300 сиріт із Донбасу пройдуть реабілітацію в Карпатах і на Житомирщині

З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6 змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатися протягом місяця в Карпатах, у селищі Яблуниця Івано-Франківської області, та на Житомирщині, в селищі Зарічани, на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Про це повідомляє сайт акції «Папа для України».

За словами організаторів, реабілітація та оздоровлення водночас будуть для дітей відпочинком і навчанням, покликаним виховувати гідність і повагу, сприяти їхньому духовному розвитку.

«Наш табір має насамперед допомогти дитині пройти психологічне розвантаження, знову почати сприймати світ у яскравих барвах, показати майбутні перспективи. Діти відкриють для себе Україну з її справдешньою красою, довідаються про цікаві історичні факти, пізнають культуру та побут країни. Ми віримо в те, що наша програма допоможе сиротам та позбавленим батьківського піклування відчути себе важливими, підняти самооцінку та виховати почуття гідності. Вони зможуть вирости відповідальними громадянами та вдало інтегруватися в суспільстві», – розповідає  керівник проекту, генеральний секретар релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні о. Віктор Симон.

Головним критерієм відбору дітей стали їхні життєві історії. У проекті беруть участь заклади інституційного догляду й виховання дітей Донеччини й Луганщини, зокрема, міста Лиман, Слов’янська, Святогорська, Краматорська, Добропілля, Костянтинівки, Торецька, Великих Новосілок, Волновахи, Маріуполя, Щастя, Новоайдару, Кремінної, Лисичанська й Сєвєродонецька. Дітей повідомляють про заїзди запрошеннями, яке надсилають як безпосередньо закладам, так і установам, яким ті підпорядковані.

Довідки проекту за номером: (044) 278 19 37.
 
За темою:
Грецький медичний фонд надасть допомогу 20 000 переселенцям у Донецькій області
У Києві в межах акції «Папа для України» понад 1000 переселенців може отримати допомогу
Мешканці 20 сіл у маріупольському напрямку отримають паливні брикети від акції «Папа для України»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:28 Субота 0 70 Мешканцям «гарячих точок» Маріупольського напрямку доставлені паливні брикети Цими днями до сіл Павлопіль, Піщевик, Черненко та Чермалик, які знаходяться впритул до лінії фронту на Маріупольському напрямку, Християнська служба порятунку доставила паливні брикети. Проект реалізовується за фінансування акції «Папа для України».