Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Закарпатські римо-католики відкрили будинок для паломників на 200 людей
11:40 Середа 0 229
20-09-2017, 11:40

Закарпатські римо-католики відкрили будинок для паломників на 200 людей

У Берегові Закарпатської області в неділю, 17 вересня, відбулось офіційне відкриття будинку для паломників імені о. Ференца Пастора, який може вмістити одночасно до 200 людей.

Католицький священик народився в Ужгороді (тоді Унгвар), служив у церквах Румунії та відіграв велику роль у релігійному та культурному житті міста Берегово (Берегсас) довоєнного часу. Урочистий захід розпочався зі святкового богослужінням в римсько-католицькому храмі. А далі відбулося відкриття будинку для паломників з усього світу.


За словами єпископа Мукачівської дієцезії Римсько-Католицької Церкви Антала Майнека, цей культурно-освітній центр матиме змогу приймати одночасно до 200 людей, які матимуть бажання приїхати на Закарпаття, аби відвідати визначні місця.Перед присутніми виступили також місцеві діячі та політики, а також заступник держсекретаря Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Йожеф Бочкаї.

КМЦ нагадує: 4 липня 2017 року у присутності священиків різних конфесій ординарій Мукачівської дієцезії єпископ Антал Майнек також посвятив новий будинок Карітасу, який почне працювати у парафії святого Августина в місті Перечині.

Джерело: Мукачево.net.

Фото: Мukachevo.net


По темі:

Бог є близько і Він милосердний

Біблія і Богородиця. Мукачівська дієцезія

Фатимський рік у Мукачівській дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Оголошення 10:06 П'ятниця 0 34 До Львова завітають брати з екуменічної спільноти Тезе
Брати з екуменічній спільноти в Taize (Франція) відвідують Україну. Вони зустрічаються з молоддю і духівниками різних конфесій, моляться і розмовляють, розповідають про Європейську Зустріч Молоді Тезе, яка відбудеться наприкінці року в місті Базель (Швейцарія).