Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Біографічна довідка про нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії
15:27 Субота 0 32
24-06-2017, 15:27

Біографічна довідка про нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії

Єпископ Віталій Кривицький SDB народився 19 серпня 1972 року в Одесі. Того самого року був охрещений отцем Тадеушем Хоппе SDB.
1989 року розпочав новіціат у Згромадженні святого Франциска Сальського (салезіяни). 1990 році вступив у Гродненську духовну семінарію. Згодом пройшов підготовку до священства у Вищій семінарії Салезіянського Згромадження у Кракові (Польща). 27 липня 1996 року склав вічні обіти, а сан священика отримав 24 травня 1997 року. У 1997 році здобув ступень магістра богослов’я в Люблінському католицькому університеті.
З 1997 по 2004 рік Віталій Кривицький він був помічником священика в Одесі (Одесько-Сімферопольська дієцезія); з 2004 по 2012 – парафіяльним священиком і директором місцевої салезіянської спільноти в Коростишеві (Київсько-Житомирська дієцезія). З 2012 по 2014 рік очолював ораторій і був вікарним священиком у Перемишлянах (Львівська архідієцезія). З 2014 року служив настоятелем парафії святого Петра в Одесі.
30 квітня 2017 року прес-центр Святого Престолу повідомив, що Папа Франциск призначив отця Віталія Кривицького SDB новим єпископом-ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії.
За інформацією Католицького Медіа-Центр

По темі:
Єпископ-номінант Віталій Кривицький відповідає на запитання журналістів (Частина перша)
Єпископ-номінант отець Віталій Кривицький SDB: «Усе віддаю Богові: або з Богом, або ніяк»
У Києві було представлено офіційний герб єпископа-номінанта Віталія Кривицького

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:56 Середа 0 60 Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького під час Святої Меси у базиліці Матері Божої Фатімської у Фатімі на завершення Всеукраїнського паломництва

Улюблені Брати і Сестри !

Древня християнська традиція говорить, що Бог посилає кожну людину на світ, з спеціальним посланням, яке вона має сповістити, спеціальною піснею, яку вона має заспівати, спеціальним актом любові який має звершити. Ніхто інший не може сповістити довіреного нам послання, заспівати нашу унікальну пісню або звершити довірений нам акт любові. Кожен з нас повинен це вчинити сам.