Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Уділення дияконських свячень у Києві
10:01 Четвер 0 426
2-11-2017, 10:01

Уділення дияконських свячень у Києві

У суботу, 28 жовтня 2017 року, на свято апостолів Симона і Юди Тадея об 11:00 у київському прокафедральному храмі святого Олександра відбулися свячення дияконату. Урочисту літургію очолював Його Преосвященство Віталій Кривицький, єпископ Київсько-Житомирської дієцезії.

Дияконські свячення прийняли двоє випускників Дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» у Києві: 37-річний Андрій Педай із Вінниці та 27-річний Павло Щука з Хмельницького.


Диякони були висвячені після дев’яти років формації, яка спирається на християнське втаємничення у малих спільнотах Неокатехуменальної дороги. Кожен семінарист має свою спільноту, у якій народилося його покликання й завдяки якій він постійно відкриває багатство свого хрещення. Семінарія «Redemptoris Mater» готує дієцезіальних священників для нової євангелізації всього світу.
Отримавши пресвітерські свячення, випускники семінарії служать у різних парафіях дієцезіальної Церкви, а через три роки єпископ розсилає їх на місію туди, де Церква цього потребує. Наразі після семінарії було висвячено шість священиків: четверо служать у різних парафіях Київсько-Житомирської дієцезії, а двоє вже скеровані на місію ad gentes в Україні (Мукачево та Рівне).
о. Матеуш Адамскі


По темі:
Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії
Облучини сестри Луції в абатстві сестер-бенедиктинок
Інавґурація навчального року в Вищій духовній семінарії у Ворзелі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:53 Четвер 0 172 Домініканський круглий стіл в Університеті ім. М. П. Драгоманова
15 листопада 2017 року, коли Католицька Церква згадує, а домініканці особливо вшановують єпископа й доктора Церкви святого Альберта Великого, студенти факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.