Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Заклики Папи щодо ядерного роззброєння та кліматичних змін
10:12 Понеділок 0 65
11-12-2017, 10:12

Заклики Папи щодо ядерного роззброєння та кліматичних змін

Після молитви «Ангел Господній» у неділю, 10 грудня 2017 р., Папа Франциск звернув увагу на те, що цього дня відбудеться вручення Нобелівської премії миру Міжнародній кампанії із заборони ядерної зброї. «Це визнання, – зауважив він, – збігається із Днем прав людини, проголошеним ООН, що підкреслює тісний зв’язок між правами людини та ядерним роззброєнням».
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Святий Отець пояснив: «Насправді долучатися до захисту гідності всіх людей, особливо найслабших і знедолених, означає також рішуче трудитися над побудовою світу, вільного від ядерної зброї. Нехай же Господь Бог дасть нам здатність співпрацювати в розбудові нашого спільного дому: ми маємо свободу, розум і здатність керувати технологіями, обмежити свою могутність задля служіння миру та справжньому розвитку».

Понтифік також згадав про запланований на вівторок «Our Planet Summit» («Саміт про нашу планету»), який відбудеться в Парижі й у контексті другої річниці Паризької кліматичної угоди має на меті «оновити зобов’язання щодо впровадження її в життя та скріпити спільну стратегію для протистояння тривожному явищу кліматичних змін».

«Щиро зичу, щоби зустріч такого високого рівня, як і інші ініціативи цього напрямку, сприяла чіткому усвідомленню необхідності впроваджувати справді ефективні рішення для протистояння кліматичним змінам і, водночас, боротися з бідністю та підтримувати цілісний людський розвиток», – сказав Папа, скеровуючи думку із запевненням духовної близькості до мешканців Індії, яке потерпає від наслідків циклону «Окхі», зокрема до родин зниклих безвісти рибалок, і до мешканців Албанії, постраждалих унаслідок повеней.

За темою:
Папа: Корупція – це зло, яке ранить людську гідність
Заклик Папи Франциска з приводу ситуації в Єрусалимі
У грудні Папа молитиметься за людей похилого віку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:11 Понеділок 0 53 Папа Франциск вилетів до Латинської Америки