Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » 30 тисяч католиків Ірландії молились розарій на узбережжі за Боже благословення
14:31 Середа 0 190
29-11-2017, 14:31

30 тисяч католиків Ірландії молились розарій на узбережжі за Боже благословення

Близько 30 тисяч католиків зібрались вздовж узбережжя Ірландії, щоб молитись розарій за життя і віру.

Духовна акція під назвою «Розарій на узбережжі за життя і віру» мала на меті просити Бога втрутитись і не допустити декриміналізації абортів в Ірландії, а також відновити посвяту острова християнській вірі.

Як інформує LifeSiteNews, впродовж останніх 40 років в Ірландії відбулась різка і неочікувана переміна із християнського, пролайф суспільства на секулярну націю, що нехтує своїм католицьким минулим. Північна Ірландія перебуває під постійним тиском Великобританії, щоб легалізувати аборти. Нещодавно і уряд Великої Британії, і Шотландії заохочували жінок з Північної Ірландії безкоштовно робити аборти на британському материку та ще й з покриттям витрат на дорогу.

Організатори недільної молитовної акції передбачали встановлення близько 53 станцій вздовж узбережжя для молитви. Однак в неділю їх стало більше 300, а до молитви, попри несприятливу погоду, приєдналось близько 30 тисяч католиків. До присутніх на узбережжі духовно приєднались в молитві численні католики по церквах та домах.

Ірландська «Розарій на узбережжі за життя і віру» була натхнена польською «Вервицею на кордоні», проведеною 7 жовтня.

Ця подія вважається найчисленнішим зібранням ірландських католиків на релігійний захід з часу візиту св. Папи Йоана Павла ІІ в 1979 році.

Джерело - Католицький оглядач 

По темі:
Ведучий програми «Вижити за всяку ціну» Бер Гріллз про віру в Ісуса
Екс-футболіст «Манчестер Юнайтед» став священиком

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:44 Неділя 0 53 Спільний лист провідників європейських Церков з нагоди Тижня молитов за єдність Як відомо, з 18 по 25 січня проходить Тиждень молитов за єдність християн. Цьогоріч його темою стали старозавітні слова «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі» (Вих 15, 6). Напередодні цьогорічного відзначення, 17 січня 2018 р., президент Ради єпископських конференцій Європи кардинал Анджело Баньяско та президент Конференції європейських Церков англіканський єпископ Крістофер Гілл оприлюднили послання, у якому закликали християн свідчити надію в секуляризованому світі та бути уважними до кожної людини.