Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «В Ювілейному паломництві Господь через Марію відкриває нам слово Боже для України», – єпископ Ян Собіло
10:59 Вівторок 0 485
12-09-2017, 10:59

«В Ювілейному паломництві Господь через Марію відкриває нам слово Боже для України», – єпископ Ян Собіло

Триває Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми.

Три паломницькі групи з України вирушили різними маршрутами, щоби 13-14 вересня прибути до Фатімського Санктуарію у Португалії для спільної молитви в намірах за мир в Україні на чолі з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким, Львівським Митролитом, головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні. 

Прямуючи до Фатіми, 9-10 вересня група, яка об'єднала паломників «Радіо Марія», журналу CREDO та Паломницького центру «Рафаїл» на чолі з єпископом Яном Собіло, перебувала у Ля Салетті - санктуарії у французьких Альпах, де Пресвята Діва Марія о 1846 році об'явилась двом дітям-пастушкам, щоби через них передати послання про навернення.

Отець Олексій Самсонов, директор «Радіо Марія» в Україні, нагадав про об'явлення Пресвятої Діви Марії, які відбувались протягом останніх століть по всій Європі:

«Марія завжди говорить перед усім про навернення, зміну свого способу мислення і життя, щоби повернутись на сторону Божу. До цього ж вона закликає сьогодні й усіх нас».

9 вересня у Ля Салетт єпископ Ян Собіло очолив процесію світла, в якій окрім українських паломників взяли участь французи, італійці, поляки, словаки, угорці. Головною інтенцією української групи є молитва про припинення війни в Україні. В неділю, 10 вересня Його Преосвященство очолив Святу Месу в Базиліці Санктуарію в Ля Салетт. 

«В цьому паломництві, в дорозі з Ля Салетт через Люрд до Фатіми ми перед усім переживаємо і молимось за майбутнє нашої держави. Бог Отець через Діву Марію підказує нам, що треба бути уважними до голосу Божого: в Ля Салетт Марія звертає увагу на святкування неділі, щоби в цей день ми були на Літургії, дбали перед усім про духовні речі. І друге - просить нас стежити за своїми словами, щоби ми не проклинали нікого. Ісус нам говорить, щоби ми благословляли, навіть ворогів і молились за них. Просимо Господа, щоби в Люрд та Фатімі Він далі відкривав нам Своє слово для нашого народу і влади, яка несе відповідальність за майбутнє України. багато процесів. Просимо, нехай Бог через Діву Марію об'єднує наш народ, а особливо нехай будуть з'єднані в любові всі християни України», - поділився єпископ Ян Собіло, роздумуючи над словами, з якими Пресвята Діва Марія об'явилась дітям у Ля Салетт.Автор - Олена Кулигіна
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:49 Понеділок 0 97 Міжнародна сесія духовної вікентійської віднови «Дозвольмо, щоб нас перемінила відвага Святого Духа» – такою була тема міжнародної сесії духовної вікентійської віднови, яка тривала в Парижі від 1 до 30 вересня. У зустрічі взяли участь 84 сестри з усього світу.