Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми
11:55 Субота 0 548
9-09-2017, 11:55

Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми

Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми з нагоди 100-річчя об'явлення Пресвятої Діви Марії. Цими днями кілька паломницьких груп з усієї України вирушило до Португалії. Центральну урочисту службу Всеукраїнського паломництва 14 вересня у Фатімі очолить архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, за участі єпископів, священиків, семінаристів і вірних, які прибудуть до Португалії з усієї України.

8 вересня, у Свято Різдва Пресвятої Діви Марії, група паломників від «Радіо Марія», яку в подорожі очолюють єпископ Ян Собіло й отець Олексій Самсонов, молилась у базиліці Святого Марка у Венеції. Перед початком Святої Меси паломників телефоном привітав архієпископ Мечислав Мокшицький, поблагословивши на подальшу дорогу.

Єпископ Ян Собіло під час проповіді нагадав, що Марія з найпершого дня провадить нас у цьому паломництві. «І нам сьогодні, дорогою до Фатіми, потрібно мати повну довіру до Бога, як її мала Марія».

Джерело: rkc.lviv


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 656 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».