Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми
11:55 Субота 0 170
9-09-2017, 11:55

Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми

Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми з нагоди 100-річчя об'явлення Пресвятої Діви Марії. Цими днями кілька паломницьких груп з усієї України вирушило до Португалії. Центральну урочисту службу Всеукраїнського паломництва 14 вересня у Фатімі очолить архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, за участі єпископів, священиків, семінаристів і вірних, які прибудуть до Португалії з усієї України.

8 вересня, у Свято Різдва Пресвятої Діви Марії, група паломників від «Радіо Марія», яку в подорожі очолюють єпископ Ян Собіло й отець Олексій Самсонов, молилась у базиліці Святого Марка у Венеції. Перед початком Святої Меси паломників телефоном привітав архієпископ Мечислав Мокшицький, поблагословивши на подальшу дорогу.

Єпископ Ян Собіло під час проповіді нагадав, що Марія з найпершого дня провадить нас у цьому паломництві. «І нам сьогодні, дорогою до Фатіми, потрібно мати повну довіру до Бога, як її мала Марія».

Джерело: rkc.lviv


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.