Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Мовою цифр: статистичні дані про стан Київсько-Житомирської дієцезії
12:11 Понеділок 0 679
31-07-2017, 12:11

Мовою цифр: статистичні дані про стан Київсько-Житомирської дієцезії

Щорічно у Ватикані виходить офіційний довідник "Annuario Pontificio" (Папський щорічник), який публікує статистичну інформацію про стан католицьких справ у різних дієцезіях світуЄ там і статистичні дані про Київсько-Житомирську дієцезію.
Dioecesis Kioviensis-Zytomeriensis
Київсько-Житомирська дієцезія
(за інформацією сайту http://www.catholic-hierarchy.org/diocese/dkyiv.html,
узагальненою за даними Папського щорічника «Annuario Pontificio»)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
16:37 П'ятниця 0 187 Голова святого Климента і граматика пам’яті За переказами, які походять із ІХ століття, місцем мученицької смерті святого Климента Римського був Херсонес Таврійський, античне грецьке місто в Криму, колонія Мілета. Саме там, каже одна версія, князь Володимир 988 року прийняв хрещення, у такий спосіб символічно охрестивши цілу Русь. Зараз руїни міста розташовані в адміністративних межах Севастополя. За часів папи Миколая І (858–867) святі Кирило й Мефодій перенесли реліквії святого Климента до Рима й поховали в базиліці, йому присвяченій. Проте дорогою з Криму до італійської столиці вони спинилися в Києві, де залишили мощі голови святого. І хоча через двісті років після цієї події християнство розділилося на східне й західне, голова Климента залишилася спочивати в Києво-Печерській лаврі, у серці слов’янського православ’я.
Новини з України / Українська аналітика 14:56 Вівторок 0 837 Українські віруючі та їхні Церкви: хто, де, скільки? В Україні традиційно в кінці травня активізуються релігієзнавці, соціологи та священики, адже Центр Разумкова майже щорічно саме в цей час публікує результати власного дослідження. 2017 рік не став виключенням, і презентація опитування відбулася 24 травня. В цьому матеріалі ми проаналізуємо нові дані, представимо інтерпретацію окремих цифр та спробуємо зафіксувати тенденції релігійного життя України.