Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо в паломництво святинями Італії
11:18 Понеділок 0 734
4-03-2019, 11:18

Запрошуємо в паломництво святинями Італії

Паломницький центр «Рафаїл» запрошує взяти участь у паломництві святинями Італії.
Рим недарма називають Вічним містом. Історія столиці Італії розпочалася 2700 років тому, а місто й досі по-особливому прекрасне. Його наповнюють живі колажі з базилік, фортець, фонтанів, площ, ринків…

Ми побуваємо в Римі, а дорогою заїдемо у Венецію, Ассізі й Падую – міста, залиті весняним ароматом і сонцем. Духовне паломництво збагатиться щоденними Літургіями, молитвами біля чудотворних ікон і мощей святих у відомих храмах Європи.

Перше паломництво відбудеться з 8 до 14 квітня 2019 року (реєстрація – тут).
Друге паломництво відбудеться з  6 до 12 травня 2019 року (реєстрація – тут).
Реєструючись, на сайті у графі «Побажання» вказати промокод – Ватикан.

Вартість виїзду: 295* євро + 200 грн (можлива оплата в гривні за курсом**)
* за умови формування групи від 35 осіб. Для групи від 20 до 35 осіб вартість становитиме 360 євро + 200 грн.
** вартість змінна відповідно до курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація
У вартість поїздки входять: 4 нічліги у готелях, 4 сніданки й 4 вечері, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.
У вартість поїздки не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату; туристичний збір (city-tax) – 10 євро, витрати на міський транспорт, екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста – загалом 40 євро.

Виїзд обох груп зі Львова, приїзд також до Львова.

Програма паломництва Святинями Італії

1 день
Виїзд зі Львова. Переїзд до Венеції.

2 день
Дорогою до Рима ми зупинимося в одному з наймальовничіших і найнезвичніших міст світу, у Венеції. Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки її вузькими та заплутаними вуличками. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємося про історію Венеції й відвідаємо її найвідоміший храм, базиліку святого Марка, де є мощі євангеліста. У базиліці святого Марка візьмемо участь у Літургії біля мощей євангеліста Марка.
Головна площа Сан-Марко, цілі хмари голубів, символ Венеції – кафедральний собор святого Марка, де зберігаються реліквії, привезені з хрестових походів; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст над Гранд-каналом; незабутній огляд Венеції з води – усе це залишить приємні спогади.
Після Літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.
Те, чого не вдасться побачити під час піших прогулянок, ми побачимо, пливучи водяним трамваєм по Великому каналу, яким повернемося до автобуса.
Переїзд на вечерю й нічліг у готель.

3 день 
Сніданок. Рим.
Екскурсія містом: ми відвідаємо базиліку святого Петра, замок святого Ангела (огляд зовні), одну з найгарніших площ Рима – площу Навона, античний храм усіх богів Пантеон, найвеличніший фонтан Рима Ді Треві.
Вечеря й нічліг у готелі.

4 день
Сніданок. Рим.
Протягом екскурсії ми побуваємо в базиліці святого Павла за мурами, в базиліці святого Йоана на Латерані й у Колізеї (огляд зовні).
Вечеря й нічліг у готелі.

5 день
Сніданок. Переїзд до Ассізі.
Ассізі – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Ассізі ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей: святого Франциска і святої Клари. Цього дня побуваємо в чотирьох храмах міста: в базиліці святої Марії й ангелів, із якою пов’язане одне з найбільших чудес у житті святого Франциска, в церкві святого Даміана, яку Франциск відбудував власними руками, в базиліці святого Франциска, де спочивають мощі святого, у якій у нас буде Літургія, і в базиліці святої Клари.
Переїзд на вечерю й нічліг у готель.

6 день
Сніданок. Переїзд до Падуї. 
Падуя – одне з найстаріших міст північної Італії, розташоване неподалік від Венеції. За легендою, Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Історично це був важливий культурний центр Італії, тут розташований один із найстаріших італійських університетів. Покровитель Падуї – святий Антоній, помолитись мощам якого приїздять паломники зі всього світу.
Екскурсія. Літургія, вільний час, нічний переїзд до Львова.

7 день
Повернення до Львова.

Довідки за телефонами: (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02; (067) 323-49-01 – Viber.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 16:39 Вівторок 0 130 Запрошуємо до Києва на семінар для батьків і вихователів на тему статевого виховання Семінар для батьків і вихователів «Статеве виховання дітей та підлітків. Як допомогти дітям не загубитися у сучасному світі» відбудеться в Києві 16 березня 2019 року.