Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Україна піднялася в світовому рейтингу благодійності
14:12 Вівторок 0 110
19-09-2017, 14:12

Україна піднялася в світовому рейтингу благодійності

Україна піднялася в світовому рейтингу благодійності CAF World Giving Index 2017 на три процентних пункти, посівши 90 місце.

Як зазначається, очолила світовий рейтинг благодійності М'янма, яка займає першу сходинку в рейтингу четвертий рік поспіль. У даній країні 91% населення робить пожертвування. За даними дослідженнями, незважаючи на те, що суми пожертвувань невеликі, населення робить їх регулярно. У трійку лідерів увійшли Індонезія і Кенія з 79% і 52%.

В Україні роблять грошові пожертвування 29% населення, обійшовши Росію (17%), яка знаходиться на 124 місці з 139.

Відповідно до даних, в ТОП-10 також увійшли Нова Зеландія, США, Австралія, Канада, Ірландія, Об'єднані Арабські Емірати і Нідерланди. Останнє місце в рейтингу займає Ємен, де пожертвування роблять тільки 3% населення.

Повідомляється, що в рейтингу World Giving Index 2017 проаналізовані показники в минулому році. У цьому дослідженні брали участь 146 тис. чоловік. Воно є найбільшим у сфері благодійності та єдиним на сьогоднішній день.

Документ аналізує тенденції розвитку благодійності в різних країнах світу, а також дає рекомендації щодо благодійності і корпоративної соціальної відповідальності урядам, некомерційним організаціям, компаніям і приватним особам.

Джерело: Релігія в Україні з посиланням на Контракты" і НХМ.


По темі:

Українські віруючі та їхні Церкви: хто, де, скільки?

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий