Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ООН: у світі щодня вмирає 7 тисяч немовлят
14:27 П'ятниця 0 1 158
20-10-2017, 14:27

ООН: у світі щодня вмирає 7 тисяч немовлят

Незважаючи на розвинені сучасні технології лікування і наукові досягнення, щодня у всьому світі продовжують вмирати до 7 тис. немовлят.Такі дані, за статистикою минулого року, оприлюднені в четвер у спільній доповіді ООН, UNISEF, Світового банку та ВООЗ.
"У 2016 році по всьому світі померло 2,6 млн новонароджених, або 7 тис. дітей щодня", - наголошується в документі.
Проте, показники дитячої смертності малюків у віці до п'яти років в цілому знизилися. Так, у 2000 році померло 9,9 млн дітей такого віку, в минулому році - 5,6 млн.
Серед основних хвороб вказуються пневмонія і діарея. На них припадає 16 і 8 відсотків від усієї кількості смертних випадків дітей у віці до п'яти років. При цьому найвищий показник смертності зафіксовано в країнах Південної Азії і Африки (в регіонах на південь від Сахари).
Причиною такого рівня дитячої смертності вважається, перш за все, бідність, підкреслюється в спільній доповіді.
Нагадаємо, за півроку населення України скоротилося на 128 тисяч осіб. Станом на 1 серпня 2017 року, в Україні (без урахування тимчасово окупованого Кримського півострова) проживало 42 млн 456 тис. людей.
КМЦ нагадує: Під час зустрічі першого міжнародного конгресу на тему «Гідність дитини в цифровому світі», що від 3 по 6 жовтня відбувався в Папському Григоріанському університеті в Римі, Папа Франциск наголосив, що  «Церква відчуває обов’язок дедалі глибше й далекоглядніше анґажуватися на користь захисту неповнолітніх та їхньої гідності, не лише в своїх межах, але також в усьому суспільстві та всьому світі».

Джерело: golos.ua, з посиланням на ukrinform
Міжнародна аналітика 10:35 Вівторок 0 1 423 «Якщо Бога немає, то розпадаються і права людини»: раніше не публікована праця Папи Бенедикта XVI 10 травня в Сієні вийшов друком раніше не публікований текст Папи-емерита Бенедикта XVI (Йозефа Рацінґера), написаний 29 вересня 2014 року. Його центральне питання – непорушні основи прав людини.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.