Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ООН: у світі щодня вмирає 7 тисяч немовлят
14:27 П'ятниця 0 670
20-10-2017, 14:27

ООН: у світі щодня вмирає 7 тисяч немовлят

Незважаючи на розвинені сучасні технології лікування і наукові досягнення, щодня у всьому світі продовжують вмирати до 7 тис. немовлят.Такі дані, за статистикою минулого року, оприлюднені в четвер у спільній доповіді ООН, UNISEF, Світового банку та ВООЗ.
"У 2016 році по всьому світі померло 2,6 млн новонароджених, або 7 тис. дітей щодня", - наголошується в документі.
Проте, показники дитячої смертності малюків у віці до п'яти років в цілому знизилися. Так, у 2000 році померло 9,9 млн дітей такого віку, в минулому році - 5,6 млн.
Серед основних хвороб вказуються пневмонія і діарея. На них припадає 16 і 8 відсотків від усієї кількості смертних випадків дітей у віці до п'яти років. При цьому найвищий показник смертності зафіксовано в країнах Південної Азії і Африки (в регіонах на південь від Сахари).
Причиною такого рівня дитячої смертності вважається, перш за все, бідність, підкреслюється в спільній доповіді.
Нагадаємо, за півроку населення України скоротилося на 128 тисяч осіб. Станом на 1 серпня 2017 року, в Україні (без урахування тимчасово окупованого Кримського півострова) проживало 42 млн 456 тис. людей.
КМЦ нагадує: Під час зустрічі першого міжнародного конгресу на тему «Гідність дитини в цифровому світі», що від 3 по 6 жовтня відбувався в Папському Григоріанському університеті в Римі, Папа Франциск наголосив, що  «Церква відчуває обов’язок дедалі глибше й далекоглядніше анґажуватися на користь захисту неповнолітніх та їхньої гідності, не лише в своїх межах, але також в усьому суспільстві та всьому світі».

Джерело: golos.ua, з посиланням на ukrinform

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Міжнародна аналітика 09:36 Середа 0 508 Соціальна доктрина Церкви й фінансова аналітика 3 травня в Римі, у Папському Латеранському університеті, презентували проект «Quadragesimo anno» («Сорокова річниця»). Він покликаний розробити конкретні рекомендації для оцінки відповідності фінансово-економічної діяльності католицькій соціальній доктрині. Фонд, який одержав назву від енцикліки Папи Пія XI, створить систему сертифікації інвестицій відповідно до соціальної доктрини Церкви; його представили під час конференції «Інвестування заради спільного блага. Рейтинг інвестицій по-католицьки».